Unikalna misa dźwiękowa w sklepach tybetańskich

Parę lat temu ukończyłam kolejne kursy związane z jogą i medytacją. Później odbyłam duchową podróż do ojczyzny tej filozofii i stylu życia i po kilku latach wróciłam do Polski. Znalazłam tutaj wielu wspaniałych przyjaciół, którzy razem ze mną praktykowali tę starożytną naukę.

Misa dźwiękowa tybetańska w sklepach online

dźwiękowe misy tybetańskie w sklepieGdy osiągnęłam już wysoki poziom medytacji oraz samokontroli i uważności, postanowiłam otworzyć własne studio medytacji, w którym mogłabym udzielać nauk i razem z innymi pogłębiać swoją samoświadomość. Gdy już znalazłam odpowiednie zaplecze, zaczęłam  rozglądać się za przedmiotami, które były obecne w sztuce medytacji od zawsze. Po jakimś czasie znalazłam unikalne dźwiękowe misy tybetańskie w sklepie internetowym. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu, ponieważ misy były niezbędne przy różnych terapiach duchowych. Po zakupie wszystkich produktów, razem z przyjaciółmi mogłam wypróbować swój nowy zakup. Wiedziałam, że misy tybetańskie stanowią bardzo ważny element procesów terapeutycznych dla ducha i starałam się ich używać z namaszczeniem. Do swojego studia wybrałam kilka rodzajów mis, które były wytworzone ręcznie z różnych rodzajów metali, a każda z nich charakteryzowała się inną częstotliwością podczas medytacji. Każda z nich miała unikalne brzmienie, które w połączeniu z odpowiednią mantrą tworzyły spójną całość. Instrumenty te służyły przede wszystkim do zgłębiania swojej duchowości, a ich dźwięki miały również działanie terapeutyczne i uzdrawiające. Niektóre z nich były przeznaczone dla osób zmagających się z nadmiernym stresem, a inne potrafiły łagodzić ból zarówno ten fizyczny, jak i duchowy. Jakiś czas później, moje studio zalała fala przepięknych kompozycji dźwiękowych, a ja cieszyłam się, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu i przekazywać mądrość medytacji innym.

Jestem instruktorem i terapeutą i swoim otoczeniu staram się tworzyć przyjemne miejsce dla swoich podopiecznych, aby zapewnić im maksymalny poziom skupienia podczas medytacji. Ostatnio, zakupiłam wyjątkowe instrumenty, które mi w tym pomagają, a ja mogę jeszcze lepiej realizować swoje założenia.