musujące kule do kąpieli

Świeczki dla mężczyzn i kule do kąpieli

Świat idzie w kierunku rozdzielania. Wyraźnie rozdziela się mężczyzn i kobiety. Kiedyś wszyscy używali tych samych kosmetyków, smarowali się tymi samymi kremami i wszystko było w porządku. Jednak dzisiaj to nie wystarcza, a wszystko rozdzielamy. Podobnie jest w kwestii ozdób.

Musujące kule do kąpieli razem ze świeczkami

musujące kule do kąpieliŚwieczki woodwick, które zostały dopasowane szczególnie do mężczyzn można dostać w dobrych sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Zawierają one zapachy, które okazują się zdecydowanie bardziej przyjazne na panów. Przede wszystkim są to nuty zapachowe, które powszechnie mogą być uznawane za naturalne, pochodzące z ziemi. Świece zapachowe służą do relaksu i uspokojenia się po nerwowych dniach, dlatego także przeważają zapachy drzewa sandałowego, mieszanki wód kolońskich i innych zapachów, które męskiej części populacji kojarzy się zdecydowanie pozytywnie. Dodatkowo dokupić można także pachnące musujące kule do kąpieli, które będą miały podobne zapachy. Panom po ciężkim tygodniu pracy także należy się aromaterapia, która sprawi, że poczują się on odprężony i gotowy na kolejne tygodniowe wyzwania. Świece zapachowe dla mężczyzn posiadają także odpowiedni wygląd i kolor. Nie są to słodkie, cukierkowe zapachy jak dla kobiet w różowych opakowaniach. Spójne z zapachami kolory, ponieważ przeważają czernie i brązy, ciemne zielenie, które nawiązują do natury.

Po wypaleniu świecy, gdy zostanie trochę wosku na dole należy zrobić woski zapachowe, które pokruszone należy wrzucić do kominka i cieszyć się zapachem znacznie dłużej.