Serwis nart

Serwis nart na stadionie

Warszawa to dziwne miasto. To właśnie tu są organizowane najdziwniejsze imprezy i wydarzenia typu Grand Prix na żużlu na Stadionie Narodowym jak walki królików w piaskownicy na Mokotowie, cz gry survivalowe w kanałach o puchar Tadeusza Norka.

Serwis nart w Warszawie

Serwis nartW Warszawie też możemy znaleźć wiele przedziwnych instytucji jak i budynków jak bar pod zielonym niedźwiedziem czy Pałac Kultury i Nauki. W najbliższym czasie, a konkretnie zimą w Warszawie odbędzie wielki bieg narciarski ulicami miasta stołecznego. Start będzie miał miejsce pod Stadionem Narodowym. Na samym stadionie zostanie natomiast utworzone wielkie narciarskie miasteczko w którym będzie ulokowany wielki serwis nart w którym będzie można przygotować sobie narty do sezonu lub do biegu (niepotrzebne skreślić) posmarować narty jak i posmarować twarz specjalnym kremem chroniącym przed zimnem. Oczywiście każdy z biegaczy, który wystartuje w imprezie pod nazwą: „Ho ho ho Święty Mikołaj pochodzący z Laponii, a który przyjechał do Warszawy zaprasza na wielki, uliczny, a zarazem niepowtarzalny bieg narciarski Bieg 2015” będzie musiał być wyposażony we własne nowe narty biegowe. Będzie to pierwsza tego typu impreza w stolicy i od jej powodzenia są uzależnione jej kolejne edycje. Na ten moment, czyli na wrzesień zapisało się aż 11 osób. Jeśli to liczba nie ulegnie zwiększeniu to i tak bieg się odbędzie, ponieważ Warszawa na cały dzień zostanie zamknięta, więc bieg odbyć się musi. Oczywiście podczas biegu odbędzie się szereg imprez dodatkowych takich jak koncert muzyki pierwotnej, kurs budowy igloo, wystawa bałwanów (chętni mogą cały czas się zgłaszać) oraz turniej w pici polo na dwie bramki. Oczywiście impreza otrzymała dofinansowanie od miasta stołecznego Warszawa oraz Unia Europejska.

Oczywiście z uwagi na odległy termin imprezy cały czas można zgłaszać imprezy towarzyszące, ale prosimy nie brać przykładu z kibiców jednego warszawskiego klubu, którzy zaproponowali wielką bitwę z uchodźcami, to na pewno nie przejdzie.