Produkuję zawiesia

Pracuję w dość mało znanej branży. Nie każdy w ogóle wie, czym są zawiesia, które produkuję. Nie są one używane powszechnie. Jest to raczej rzecz przeznaczona dla budownictwa i transportu. W zależności od potrzeb, zawiesia mogą być różnie zbudowane.

Na zawiesia jest duży popyt

Jestem zadowolony z mojej pracy. Mam ograniczoną grupę docelową, ale jest ona całkiem spora. Zaopatrują się u mnie firmy z całej Polski, a zdarzało się nawet nieraz, że kupowały także przedsiębiorstwa z zagranicy. Jestem dumny z mojego przedsiębiorstwa. Od wielu lat interesuje się budownictwem, więc znalezienie dla siebie niszy w tej branży było strzałem w dziesiątkę. Moje zawiesia są używane w pojazdach HDS. Można dzięki nim przenosić nawet bardzo ciężkie ładunki. Ogólnie mam dużą marżę na moich produktach, gdyż konkurencja, jeśli chodzi o takie zawiesia, jak ja robię, jest mała. Wszyscy zresztą mają podobne ceny. Już tak to jest ze specjalistycznym sprzętem. Koszty wytworzenia są duże, więc żeby opłacało się takie rzeczy robić, to marża musi być wysoka. Zatrudniam wielu pracowników, gdyż inaczej nie dałbym rady produkować tylu zawiesi. Poza tym są też oczywiście pracownicy biurowi, którzy odpowiadają za kontrolę zamówień i ich realizację. Są też osoby odpowiedzialne za kontakt z klientami. Mam też w firmie dział kadr oraz handlowy. Ten drugi odpowiada za sprzedaż zawiesi firmom transportowym i budowlanym. Po prostu wybierają numery firm tym się zajmujących i dzwonią do nich, oferując nasze produkty. Oczywiście, jest to praca dość stresująca, ale są osoby mające do tego predyspozycje.

Jestem jak na razie dumny z mojego biznesu, ale wiem, że nie mogę spocząć na laurach i muszę dalej starać się rozwijać moje przedsiębiorstwo. Klienci mają bowiem coraz większe wymagania, a też i konkurencja widzę, że się zagęszcza. Najnowsze alotex.pl informacje