Przejmuję lokal po firmie czyszczącej dywany

Od jakiegoś czasu już szukałam odpowiedniego lokalu w Warszawie dla swojego sklepu. Udało mi się znaleźć fajne miejsce. Wcześniej mieściła się tam firma, która wykonywała czyszczenie dywanów i była tam również pralnia. Widziałam, że stoją jeszcze urządzenia, którymi wykonuje się czyszczenie tapicerki i zastanawiałam się, dlaczego to wszystko zostało.

Czyszczenie dywanów jest opłacalne

czyszczenie dywanówByła tam pralka, która wykonuje pranie wykładzin i postanowiłam, że skontaktuję się z poprzednim wynajmującym. To cenny sprzęt, który powinien być zabrany. Wiem, że takie pranie tapicerki nie jest prostą sprawą a sprzęt swoje na pewno kosztuje. Skontaktowałam się od razu z przedstawicielem nieruchomości, by mu o wszystkim opowiedzieć. Zaskoczył się i od razu do mnie przyjechał. Wspomniał, że często tu zlecał pranie dywanów, ale nie sądził, ze na zapleczu został jakiś sprzęt. W sumie lokal został wynajęty w błyskawicznym tempie i nie zdążyli wszystkiego sprawdzić. Poprzedni właściciel obecnie oferuje pranie tapicerki w innej dzielnicy Warszawy i ma zakupione nowe urządzenia. Wspomniał, że przyjedzie po sprzęt jego kierowca i pojawi się za jakieś dwa dni. Mi to odpowiadało, ponieważ planowałam zająć się przeprowadzką pod koniec przyszłego tygodnia. Zaczęło też mnie zastanawiać to pranie dywanów, bo zajmuje mi to naprawdę sporo czasu. Może zlecę tej firmie właśnie pranie dywanów z mojego domu? Mam ich naprawdę dużo i samej jest mi ciężko wszystko wyprzątać. I skoro mają solidne czyszczenie dywanów w Warszawie to może podrzucę też moją sofę?

Muszę się nad tym zastanowić, ponieważ to będzie dla mnie idealne rozwiązanie. Pracownik tamtej firmy pojawił się po urządzenia w piątek wieczorem. Wszystko zostało zabrane i mogłam powoli zabierać się za organizowanie mojego nowego lokalu. Jestem zadowolona.