Najmodniejszy zlew kuchenny

Od kilku miesięcy mieszkam w domku rodzinnym wybudowanym na przedmieściach Warszawy. Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest kuchnia, a w samej kuchni uwielbiam piękne meble oraz, co ciekawe, kamienny zlewozmywak. Projektując kuchnię brałam pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale myślałam też o tym by kuchnia była funkcjonalna, a użyte w niej sprzęty i armatura były odporne na uszkodzenia.

Kamienne zlewy dodają wnętrzu nowoczesności

kamienny zlewDrugie miejsce w rankingu najlepiej urządzonego miejsca w domu, zaraz po kuchni, zajmuje łazienka. W łazience postanowiliśmy zamontować umywalkę nablatową, również wykonaną z kamienia i wygląda to naprawdę stylowo. W kuchni jednak o wiele lepiej sprawdzają się zlewy wpuszczane w blat, dlatego też postawiliśmy na takie rozwiązanie. Wybrany przeze mnie i męża kamienny zlew prezentuje się w kuchni świetnie i nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Jednocześnie, to, że wykonany jest z kamienia sprawia, że jest to niezwykle elegancki element w naszej kuchni. W sklepie, w którym kupiliśmy większość armatury wybór był naprawdę ogromny, ale naszą uwagę przyciągnął przepiękny zlew w grafitowym kolorze. Kolor ten wyróżnia się na tle jasnych mebli. Zlew ten zdecydowanie ułatwia mi codzienne mycie naczyń, ponieważ jest on duży i dwukomorowy. Co fajne, utrzymanie go w czystości jest niezwykle proste.

Jestem niezwykle zadowolona z funkcjonalności oraz wyglądu mojej kuchni. Kupując zlew zdecydowałam się na dopłatę do podstawowej ceny zlewozmywaka, tak by jego powierzchnia została pokryta antybakteryjną warstwą ochronną. Dzięki temu jestem pewna, że przeciwdziałam rozwojowi bakterii i grzybów na powierzchni tego pięknego, kamiennego zlewozmywaka. Zlewozmywak ten jest też oczywiście elementem ozdobnym kuchni.