Materiał na letnią odzież – dresówka gładka

Od wielu lat jestem krawcową, z racji opieki nad dziećmi swój warsztat mam w domu. Mogę swobodnie pracować, przyjmować swoje klientki oraz doglądać dzieci. Praca w domu jest dla mnie najlepszym z możliwych wyjść gdyż sama ustalam swoje godziny pracy.

Uniwersalna tkanina dresówka

dresówka gładkaWiele klientek przynosi swoje materiały z których szyje im odzież. Materiały te różnią się w zależności od gustu klientki. Mam wiele pań które cenią sobie eleganckie i uniwersalne rzeczy, do tego wybierają drogie i dobre gatunkowo materiały. Praca z nimi jest wielkim wyzwaniem, ale również przyjemnością. Często wspólnie ustalamy krój odzieży i wpadamy na oryginalne pomysły. Dzięki temu mam wiele stałych klientek, które wracają do mnie z nowymi zleceniami. Bardzo cenie sobie jednak bardziej odważne panie, które chcą nieszablonowo łączyć krój z materiałem. Mam klientkę która lubi elegancję, ale ponad elegancję ceni sobie wygodę. Przynosi do mojej pracowni różnego rodzaju materiały prosząc o wykonanie garsonki lub marynarki. Ostatnio przyniosła mi bardzo gładki i miękki materiał, który doskonale sprawdza się do wykonania damskiej odzieży. Dresówka gładka dzięki swojej strukturze jest uniwersalnym materiałem. Szyta odzież jest bardzo wygodna, a klientka chciała abym uszyła jej kilka ładnych rzeczy na wakacyjny wyjazd. Materiał ten nadaje się na sportowe sukienki, legginsy, bluzki czy cieńsze dresy do biegania. Jest dostępny w wielu modnych kolorach i cechuje się trwałością. Należy pamiętać oczywiście o dekatyzacji, każda nowa tkanina przed obróbką krawiecką powinna przejść taki proces. To zapewnia jej trwałość i tkanina tak przygotowana nie będzie się rozchodzić podczas użytkowania. Z dresówką bardzo dobrze się pracuje jest ona łatwa w obróbce i oprócz ciuchów można z niej szyć wiele różnych innych rzeczy. Miękki materiał z powodzeniem użyty może zostać do wykonania zabawek dziecięcych czy akcesoriów do łóżeczka.

Nowoczesne materiały pozwalają na wiele możliwości. Uszyte z nich rzeczy są niezwykle miękkie ale również wygodne i funkcjonalne. Materiały takie mają wiele zastosowań i nadają się na ciuchy noszone w ciepłe letnie dni zapewniając maksymalny komfort.