torby reklamowe

Kobiety, zakupy i torby reklamowe

Jak co tydzień wybrałam się z moją przyjaciółką na zakupy. Zawsze ponosi nas szał kupowania i Poznań może kiedyś nawet nas widział, jak takie obładowane szłyśmy z tymi wszystkimi zakupami. Kupujemy wszystko co może się przydać, dlatego różne torby reklamowe z nadrukiem i inne opakowania od naszych zakupów zajmują pół pokoju.

Torby reklamowe pomocne w zagospodarowaniu

torby reklamoweNaprawdę jest tego całkiem dużo, bo nie możemy sobie pozwolić, na trzymanie tego w garażu, bo takowego nie mamy. Jeszcze dodatkowo mieszkamy razem, więc wszystkie torby papierowe kumulują się, a niektóre wyglądają bardzo ładnie i szkoda nam ich wyrzucać. Lubię się im przyglądać, bo są wielobarwne, mają różne ciekawe motywy, i wiem, że na pewno mi się kiedyś do czegoś przydadzą. Zastanawiałam się jakie zastosowanie mogą mieć solidne torby reklamowe z Krakowa i wpadłam na pomysł, że mogę w ten sposób zagospodarować swoją powierzchnię. Przecież do takiej torby mogę wkładać różne rzeczy i nawet te torby papierowe sobie podpisywać, aby wiedzieć, co w której jest. Powiedziałam o tym pomyśle mojej przyjaciółce i stwierdziła, że dobrze to sobie wymyśliłam. Weźmie ze mnie przykład. Nasze zakupy nas nie zgubią i w ten sposób opakowania przydadzą się nam do dobrych celów. Cały następny dzień zastanawiałyśmy się, jak podzielić torby reklamowe i gdzie co włożyć. Ustaliłam, że kosmetyki będą w bardzo kolorowych torbach, by łatwo rzucały się w oczy. Jakaś bielizna będzie w opakowaniach szarych, a biżuteria w jednokolorowych. No i jeszcze różne ładowarki do telefonu też znalazły swoje miejsca w torbach z różnymi logo, które znalazłyśmy.

Nasze torby reklamowe nam pomogły. Teraz już nie mamy bałaganu na wierzchu, i wszystko ładnie się poukładało. Kobiety to jednak mają głowę do interesów. Mogą robić zakupy i przynosić torby papierowe, które później przydadzą im się do segregowania swoich przedmiotów.