pościel dla dziecka

Sklep z akcesoriami dla dzieci

Jakiś czas temu szukałam pracy. W moje miejscowości powstała nowa galeria handlowa i żywiłam z tym nadzieję, że może akurat tam dostanę pracę. I rzeczywiście okazało się, że w galerii szukają właśnie dosyć dużo osób do pracy.

Pościel dla dzieci w różnych wzorach i kolorach

Ppościel dla dzieckaracowałam kiedyś w sklepie także miałam już doświadczenie w obsłudze klienta. Wiedziałam, że poradzę sobie z taką obsługą. W pierwszej kolejności zaniosłam swoje cv do sklepu z rzeczami dla dzieci. Ten sklep był naprawdę duży i wyglądał bardzo ładnie także pomyślałam, że tutaj chciałabym pracować. Zresztą bardzo lubię dzieci a to w takim sklepie jest ważne. Właścicielka szybko do mnie zadzwoniła i zaprosiła mnie na rozmowę. Stwierdziłam, że muszę jakoś przygotować się na tą rozmowę bo pewnie będą się mnie pytać o różne rzeczy. Poczytałam o tym jakie znaczenie ma na przykład producent pościeli dziecięcej podczas zakupów. Sama byłam zdziwiona, że producent pościeli dla niemowląt jest tak istotny i ważny. W sklepie tym była w sprzedaży pościel do łóżeczka dla niemowląt i nie tylko. Była też pościel dla dzieci w bardzo różnych cenach i wzorach. Na stronie internetowej sklepu zauważyłam także, że są kocyki minky czyli tak naprawdę pewnego rodzaju nowość na rynku. Kiedyś takich kocyków na pewno nie było. To pewnie w ostatnich latach taki właśnie materiał został wprowadzony na rynek. Poczytałam także trochę o zabawkach i ubrankach. Myślę, że dobrze przygotowałam się do rozmowy. Na co dzień jestem bardzo otwartą i uśmiechniętą dziewczyną jednak rozmowa ta bardzo mnie stresowała. Bałam się, że przez ten stres mogę po prostu niezbyt korzystnie wypaść a tego bardzo nie chciałam.

Ubrałam się bardzo elegancko. Zdawałam sobie sprawę z tego, że muszę zrobić naprawdę dobre pierwsze wrażenie na właścicielce sklepu jeśli chcę żeby to mnie zatrudniła.

Więcej  sprawdzonej pościeli na www.sklep-emka.pl