Detektyw

Detektyw i odnalezienie dłużnika

Przez pewien czas byłem właścicielem bardzo luksusowego hotelu. Mój biznes bardzo dobrze się rozwijał i miałem nadzieję, że osiągnę sukces. Pewnego dnia przyjechał do nas bardzo tajemniczy gość.

Detektyw pomoże nam znaleźć osobę, która zalega nam z płatnościami

DetektywKorzystał we wszystkich możliwych usług łącznie z wypożyczaniem luksusowych samochodów. Nasz apartament był bardzo kosztowny i użytkownik musiał zapłacić ponad dwieście tysięcy złotych. Pewnego ranka zgłoszono kradzież naszego najlepszego auta. Okazało się, że zniknęło razem z tajemniczym gościem. Nie mogłem tolerować takiego zachowania i natychmiast zgłosiłem tą sprawę na policję. Tam mieli związane ręce. Nie wiedziałem co mam zrobić w tej całej sytuacji. Jedynym sensownym rozwiązaniem był dla mnie prywatny detektyw ze śląska. Już dawniej korzystałem z jego usług i liczyłem na szybką reakcję. Po około trzech tygodniach zjawił się u mnie ze swoimi ustaleniami. Poszukiwany dłużnik przejechał przez Kielce, zostawił samochód na środku drogi, a następnie wydostał się do Niemiec. Na szczęście wynajęte przeze mnie usługi detektywistyczne miały bardzo duże doświadczenie w takich sytuacjach i zlokalizowali złodzieja. Mając dowody ponownie udałem się na policję. Od tamtej pory rozpoczęto aresztowanie. Dowiedziałem się, że w ten sam sposób osoba ta okradła jeszcze pięć mniejszych placówek z noclegami. Niestety porywając się na bardzo dobry hotel nie wiedział, że zrobię wszystko aby go złapać.

Po wszystkim czekało mnie jeszcze kilka rozpraw w sądzie. Niestety udało mi się odzyskać tylko połowę utraconych pieniędzy. Na szczęście miałem świadomość tego, że ten człowiek został ukarany.