Nagrobki Siedlce

Nagrobki Siedlce i błąd kamieniarzy

Po odejściu naszej babci bardzo długo nie mogliśmy przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Na szczęście sprawy pogrzebu były już uregulowane trochę wcześniej i cała rodzina oszczędzała na ten dzień. Odeszła od nas w wieku dziewięćdziesięciu lat dlatego każdy był na swój sposób przygotowany.

Nagrobki Siedlce zostały zamienione

Nagrobki SiedlcePewnego dnia stwierdziliśmy, że warto zainwestować w trochę porządniejsze nagrobki. Znajomy zakład kamieniarski oferował nam sporą zniżkę i mogliśmy wybrać trochę lepszy kamień. Stwierdziliśmy, że warto na tym nie oszczędzać. Ostatecznie wpadły nam w oko bardziej ekskluzywne nagrobki. One miały miejsce na jeszcze jedną osobę. Chcieliśmy aby babcia spoczęła razem z dziadkiem. Zamówiliśmy piękny kamień i chcieliśmy aby napis był wykonany z złotym kolorze. Oczywiście od razu dokonaliśmy wpłat, a potem czekaliśmy na realizację naszego zamówienia. Niestety po umówionym terminie nic się nie działo, a nasza dostawa nie została dowieziona. I nie wiedzieliśmy co zrobić. Po wykonaniu telefonu dowiedzieliśmy się, że już są w drodze. Niestety po wyciągnięciu towaru zobaczyliśmy, że została dokonana wielka pomyłka. Okazało się, że nagrobki Siedlce podwójne zostały zamienione i my dostaliśmy nasz pomnik z innymi napisami i zdjęciem naszej babci. Wtedy zapanowała bardzo nerwowa atmosfera, ponieważ spóźnienie z terminami oraz pomylenie napisu było lekką przesadą. Całą sprawę załatwiono w inny sposób.

Firma kamieniarska oferowała nam bardzo dużą zniżkę. Cała rodzina stwierdziła, że warto z tego skorzystać, ponieważ mieliśmy szansę obniżyć koszty i zaoszczędzić sporą liczbę pieniędzy. To sprawiło, że każdy chciał z tego skorzystać.