regały metalowe Bydgoszcz

Czy regał sklepowy to to samo co magazynowy?

Często spotykam się z tym, że wiele osób myli pojęcia. I to niestety w bardzo wielu przypadkach. Z jednym z takich przypadków spotkałam się niedawno kiedy dyskutowałam z koleżanką. Opowiadała, że dostała pracę u producenta regałów magazynowych.

Czym się różnią regały sklepowe i magazynowe?

regały metalowe BydgoszczBardzo się ucieszyłam, że w końcu jej się udało. Ale jakie było moje zdziwienie kiedy mi powiedziała, że regały magazynowe są malutkie. Zapytałam czy to na pewno takie regały. Potwierdziła. Opowiadając dalej użyła sformułowania regały metalowe Bydgoszcz sklepowe. Hmm przecież to są inne regały niż regały magazynowe. A przecież różnica między regałem magazynowym a sklepowych jest ogromna. Wiem, że są też teraz na topie regały typu mago. Próbowałam jej tłumaczyć, że przecież regały magazynowe są duże. Muszą mieć bardzo dużą nośność. Zazwyczaj sięgają pod sam sufit wielkich i wysokich hal magazynowych. Natomiast regały sklepowe są dużo mniejsze i wygodniejsze do ich użytkowania. Nie trzeba używać przy nich do ściągania przedmiotów chociażby wózka widłowego. Niestety okazało się, że koleżanka wcale nie dostała pracy u tego producenta, ale jedynie była na rozmowie. Szkoda, że są takie osoby, które wymyślają takie bzdury żeby tylko pokazać się w lepszym świetle. Kilka dni później naprawdę dostała pracę, ale nie u producenta, ale w sklepie. Teraz będzie wiedziała na czym polega różnica między regałami.

Mam nadzieję, że praca jej się spodoba i już nie będzie koloryzowała. Przecież nie warto stawiać się w jasnym świetle, żeby za chwilę spalić się ze wstydu za własną wybujałą fantazję.