Zakup taniego programu do obliczeń

Kiedy firma jeszcze była mała, to wszystkie sprawy pracownicze załatwiałam sama i nic nie stanowiło problemu. Później, jak było więcej pracowników, to już był problem, ponieważ sama nie dawałam rady i zaczął się robić ogólny bałagan w obliczeniach.

Dokładnie obliczany czas pracy dzięki programowi

tani program do obliczania czasu pracyUznałam, że sama pójdę do prezesa, żeby porozmawiać na temat sytuacji w firmie. Pracowników przybywało i nie mogło być sytuacji, że nie mieli rozliczonego czasu pracy. Prezes poważnie potraktował tę rozmowę i obiecał, że się tym zajmie. Po kilku dniach przyszedł i powiedział, że zamówił dla mnie dość tani program do obliczania czasu pracy, który jest niezawodny i pozwoli mi precyzyjnie obliczać czas wszystkich pracowników. Nie sądziłam, że prezes tak szybko załatwi ten temat, zwłaszcza, że ostatnio miał dużo spraw na głowie. Program przyjechał mi zainstalować pracownik firmy, w której szef zakupił to rozwiązanie. Zostałam wdrożona w dość szybkim czasie, ponieważ program był prosty w obsłudze i nie wymagał ode mnie długiego czasu na naukę. Szybko połapałam się we wszystkim. Tego samego dnia wprowadziłam do programu dane wszystkich pracowników. To było proste, gdyż dane mogłam zaciągnąć bezpośrednio z systemu, który był w firmie. Od tego dnia na bieżąco mogłam w programie obliczać czas pracy wszystkich pracowników i zajmowało mi to niewiele czasu. Wystarczyło wprowadzić dane, a program obliczeń dokonywał sam. Byłam zachwycona tym rozwiązaniem.

Swoją pracę mogłam wykonywać na najwyższym poziomie i skończyło się siedzenie po godzinach. Nie miałam żadnych zaległości i wszystko działało należycie. Prezesowi od razu opowiedziałam jak niezawodny jest ten program i oczywiście podziękowałam za załatwienie mojej sprawy w tak szybkim tempie.