mezoterapia

Z pamiętnika kosmetyczki czyli mezoterapia

Kosmetyką zajmuje się od kiedy pamiętam. W Łodzi mam własny mały sklep, z cudownym zapleczem na którym produkuje własne kremy. Łącze zioła w nieoczywiste kompozycje, by każda klientka korzystająca z moich usług mogła znaleźć coś dla siebie.

Mezoterapia w Łodzi to podstawowy zabieg

mezoterapiaKocham to robić, dlatego zaraz przy moim sklepiku otworzyłam własny salon kosmetyczny. Mikrodermabrazja była pierwszą usługą jaką wykonałam. Przyszła kobieta, która wyglądała dobrze. Twarz także miała dosyć gładką, dlatego zdziwiło mnie czego chce od mikrodermabrazji. Po zmyciu warstwy którejś z kolei makijażu okazało się, że wcale nie jest tak ładnie. Kobieta miała dość głębokie zaskórniki, które przez długie zaniedbywanie nie chciały tak łatwo wychodzić. Kolejna była pani, dla której depilacja laserowa była wszystkim. Dosłownie rzec można, że kobieta była od niej uzależniona. Wyszukiwała na ciele chociażby najmniejsze pole z włosami, by tylko przybiec na zabieg depilacji. Byłam w szoku, jak można być takim człowiekiem. Jedna z pań z tak zwanego lepszego domu krzyczała, że w dzisiejszych czasach mezoterapia-łódź jest jednym z podstawowej gamy zabiegów, które oferowane są w zakładach kosmetycznych. Jako, że mój tego nie posiada (ponieważ tylko kliniki medycyny estetycznej takie zabiegi mogą wykonywać) to jestem zacofana i na pewno zaraz zakończę swoją działalność. Ostatnio rozszerzyłam swoją działalność o usuwanie tatuażu. Co prawda nie lubię tego robić, ponieważ nie jest to przyjemne i nie kojarzy się bezpośrednio z kosmetyką, ale napędza klientów.

Zgłasza się do mnie wiele osób, które kiedyś wykonały tatuaż z imieniem ukochanego czy ukochanej, z którymi dzisiaj już nie są a dzieło jest smutnym wspomnieniem przeszłości.