wykładzina dywanowa

Wykładzina dywanowa kontra pies

Mieszkam w bloku na ósmym piętrze. Do tej pory dzieliłam mieszkanie wspólnie z siostrą, jednak gdy wyprowadziła się do Anglii do swojego chłopaka w celu zarobienia większych pieniędzy, poczułam się samotna. Dlatego też postanowiłam kupić sobie psa.

Wykładzina dywanowa i zabrudzenia

wykładzina dywanowaTeraz psiak daje mi wiele radości, jednak na początku nie przemyślałam dokładnie tej inwestycji.Swojego małego Yorka dostałam, gdy miał zaledwie cztery tygodnie. Był tak chudy, że mieścił się w skarpetce i ledwo co widział na oczka. Pierwsze co, to zabrałam go do weterynarza, żeby dowiedzieć się, czy maluchowi nic nie grozi. Okazało się, że za szybko został odciągnięty od matki, dlatego też przez kolejne dwa tygodnie nie mogłam go wyprowadzać na spacer. Z czym to się wiązało? No właśnie. Nie od razu szczeniak nauczył się robić do kuwety.Mój mały pokój na podłodze zdobi wykładzina dywanowa, a piesek upodobał sobie na niej kilka kątów, których niestety nie do końca dało się doprać. Biorąc pod uwagę to, że byłam wtedy biedną studentką, która nie zarabiała kokosów w pracy jako hostessa, przeglądałam w Internecie tanie wykładziny dywanowe, aby zaraz po tym jak piesek trochę dorośnie, móc zmienić wystrój podłogi. Jako że nie do końca ufam zakupom przez Internet, odwiedziłam także pobliski sklep z wykładzinami, w którym sprzedawca na siłę próbował wcisnąć mi brązowo-niebieski dywan, który nijak się miał do moich bladożółtych ścian w mieszkaniu. Bałam się, że do wymiany podłogi będę zbierała się za długo, dlatego też jak najszybciej poprosiłam kolegów, żeby ściągnęli mi tę wykładzinę, która i tak już miała sporo lat. To była bardzo dobra decyzja, która zmusiła mnie do szybkiego zakupu w pobliskim sklepie. Pan nie był zbyt zadowolony, gdy spodobała mi się wykładzina podłogowa, która swoim wyglądem przypomina brązowe panele.

Do tego doszła opłata za nałożenie nowej wykładziny w mieszkaniu, jednak już przy jej montażu widziałam, że to był doskonały wybór.Dziś piesek ma już trzy latka i wygląda na to, że podłoga w ogóle go już nie interesuje. Przynajmniej ja mam spokój na kolejne kilka lat. 

Dobre wykładziny dywanowe na stronie:

http://wykladzinydobiura.pl/wykladziny-w-rolkach