wibropasy

Chciałbym założyć firmę – Zenith przykładem dla mnie

Powitać. Od kilku lat pracuję przy chodnikach. Układamy je z kostki brukowej, tak jak się to teraz robi. Mój szef jest to dosyć wymagający, lecz dobrze płaci. Mimo to, ja chciałbym założyć również własną firmę oraz pałać się układaniem chodników.

Firma Zenith może mi pomóc z produkcją

wibropasy

Z tym wszystkim, że ze swoją koncepcją poszedłbym jednak dalej i chciałbym zakupić całą linie do kostki brukowej. W tej całej maszynerii najważniejsze są wibroprasy. Troszkę na ten temat poszperałem w internecie, moją uwagę zwraca firma Zenith. Oni się w tym wszystkim specjalizują i dzięki ich maszynom można by było produkować kostkę brukową dobrej jakości. A oto mi właśnie chodzi. Moja przyszła firma mogłaby robić chodniki od samego początku do końca, czyli od wytwarzania produktu głównego (kostka) do jego skutecznego ułożenia. Ale to wszystko dopiero marzenia. Chodnik w prawdzie potrafię ułożyć czy też obłożyć dom kostką brukową, porobić odpowiednie spady do odprowadzania wody itp. Ale boję się zainwestować dużych pieniędzy w te maszyny, które wymieniłem powyżej. Co prawda, zapoznałem się z takim człowiekiem, który pracuje w fabryce, gdzie wytwarzają kostkę. On obsługuje te maszyny oraz zna mieszanki betonowe, ich składy. Może razem z nim mógłbym spróbować? W końcu obydwoje mamy praktyczne doświadczenie w jednej i drugiej fazie przeznaczenia kostki brukowej.

Ciekawe czy on by się zgodził na założenie firmy. W końcu do odważnych świat należy, jeśli ja się nie zdecyduje, to czeka mnie życie w pracy na kolanach – bowiem w takiej pozycji spędzam większość czasu, układając chodnik.