trening indywidualny warszawa

Treningi indywidualne i lekcje wfu

Kilka lat temu nauczyciel od przedmiotu wychowanie fizyczne w szkole w której pracuje poszedł na emeryturę. W związku z tym szkoła zatrudniła nową osobę. Ponoć byłego trenera osobistego, który pracował w pobliskiej siłowni.

Treningi indywidualne, jako dodatkowe zajęcia

trening indywidualny warszawaBył on osobą młodą i nie bardzo wierzyłam, że poradzi sobie z dzieciakami. One raczej potrzebują osoby surowej, która będzie potrafiła zmusić ich do posłuszeństwa, a on raczej wydawał się być hm potulny jak baranek. Zaczęliśmy w szkole nawet obstawiać kiedy dzieciaki wejdą mu na głowę i sam zrezygnuje. Jednak o dziwo on radził sobie całkiem nieźle. Nasz szkolny trener personalny miał świetny kontakt z dziećmi, a nawet potrafił od nich egzekwować dyscyplinę i angażować do udziału w ćwiczeniach z czym uporać nie mógł się poprzedni nauczyciel. Widocznie treningi personalne nauczyły go umiejętności przekonywania, wymaganych przy pracy z dziećmi. Świetnie on sobie z nimi radził, a one chętnie uczęszczały na jego zajęcia. Poza tym miał on świetny kontakt z ciałem pedagogicznym, głównie dlatego, że jest osobą strasznie pozytywną i kontaktową. Opowiadał nam trochę o tym jak mniej więcej wyglądała gdy jeszcze pracował jako trener osobisty jego praca. Głównie współpracował on z osobami od lat borykającymi się z otyłością. Miło było im pomagać i patrzeć jak wzrasta ich pewność siebie, a także poczucie własnej wartości. Jednak postanowił zrezygnować z pracy, jaką był trening indywidualny Warszawa i udać się na studia pedagogiczne, gdyż od dłuższego czasu martwiła go sytuacja panująca w Warszawie i na terenie całego kraju.

Od dawna odnotowuje się spadek aktywności fizycznej u dzieci i młodzieży, dlatego chciał chociaż trochę przyczynić się do zniwelowania tego problemu, gdyż sam ma dwójkę dzieci i wie jak ciężko jest odgonić je od komputera.