fotografia biznesowa

Fotografia artystyczna zamiast fotografii biznesowej

Z jednej strony interesowałam się fotografią, ale z drugiej nie miałam romantyczniej wizji artysty, który pracuje za darmo, tylko po to by mieć własną satysfakcje i przeświadczenie o swojej wielkości.

Fotografia biznesowa przestała mnie cieszyć

fotografia biznesowaDlatego też kiedy otwierałam swoje studio fotograficzne to postanowiłam, ze będę się zajmowała dochodowymi dziedzinami fotografii. Dla mnie była to fotografia produktowa, jak również fotografia biznesowa. W końcu wiele firm teraz poszukuje osoby, która umiałaby wykonać takie zdjęcia, które później zostaną umieszczone na ich stronie internetowej. Taka fotografia biznesowa jest w gruncie rzeczy bardzo prosta. Trzeba tylko dobrze pokazać modela czy modelkę, na jakiś neutralnym czy firmowym tle. Nie ma w tym nic artystycznego ani kreatywnego. Dlatego też ten rodzaj fotografii z czasem zaczął nie męczyć. Nie miałam okazji się wykazać, ani używać własnej wyobraźni. W weekendy zaczęłam eksperymentować z fotografią i przerabiać ja na inne rzeczy. To mnie zainteresowało i wciągnęło. Fotografia artystyczna zaczęła mi się coraz bardziej podobać. Mogłam tutaj używać różnych technik i przerabiać fotografię, i dzięki temu uzyskiwać różne ciekawe efekty. To mnie zainspirowało i dało do myślenia. Od tamtej pory zdecydowałam, ze porzucam fotografię biznesową na rzecz fotografii artystycznej.

To była najlepsza decyzja. Dzięki temu mogę się teraz rozwijać i dalej zajmować się fotografią, która mnie interesuje. To był dobry wybór, dzięki temu moja przygoda z fotografia może być kontynuowana.