toner

Serwis drukarek i tonerów

W naszej firmie drukarki, kserokopiarki oraz faxy stanowią bardzo ważną część działania. Dzięki temu sprzętowi możemy generować, powielać oraz przekazywać za pośrednictwem internetu wszystkie dokumenty, które tego wymagają, jak chociażby wszystkie umowy lub protokoły.

Serwis drukarek zajmuje się również konserwacją tonerów

tonerRaz na jakiś czas niestety ten sprzęt, jak chyba jednak każdy, ulega uszkodzeniu lub wymaga dodatkowej eksploatacji. Ponieważ drukowane jest kilkaset stron dziennie, na porządku dziennym jest wymieniany toner do drukarki laserowej. Posiadając sprzęt różnych producentów, koniecznym jest posiadanie niemałego magazynu tych części eksploatacyjnych. Niektóre tonery do drukarek Lexmark jesteśmy w stanie wymienić sami, natomiast niekiedy wymagane jest wezwanie specjalistycznej firmy serwisującej te urządzenia. Przy swojej wizycie wymieniają tonery do drukarek OKI, które będąc jeszcze na gwarancji, obligują nas do obsługi prze autoryzowaną firmę. Poza tym sprzęt zakupywany w tej firmie to nie tylko tonery do drukarek laserowych, ale również urządzenia bębnowe czy materiały do konserwacji urządzeń pracujących w tak wytężałych warunkach jak u nas. Sam produkt moglibyśmy kupować w internecie, aby zaoszczędzić część kosztów, natomiast z racji tego że nasza firma funkcjonuje na bazie tych urządzeń, nie chcemy ryzykować utraty gwarancji lub uszkodzenia sprzętu, przez zakup nieodpowiedniej jakości zamiennika toneru.

Z racji, że częste wezwania firmy serwisowej też są kosztowne, postanowiliśmy zawrzeć z nimi umowę o ilości możliwych wezwań w miesiącu, dzięki temu nie musimy się martwić niespodziewanymi skutkami finansowymi.

Dobre tonery znajdziesz na stronie http://tonerydodrukarek.pl/tonery-oki-c-10.html