szablony malarskie

Szablony malarskie do wnętrza w stylu eko

Ekologia zawsze była dla mnie bardzo ważna. Dbałam o środowisko naturalne, segregowałam śmieci, nie marnowałam wody, popierałam ekologiczne uprawy i zakaz naturalnych futer.

Szablony malarskie to jest to

szablony malarskieChciałam zatem, żeby moje wnętrza w domu również odzwierciedlały moje poglądy. Jednak wykonanie wnętrza w stylu ekologicznym nie jest łatwe, bo nie wszędzie znajdzie się takie materiały i dekoracje, żeby z nimi pracować. Najłatwiej jak zwykle poszło z farbą. Była soczyście zielona i od razu wprowadzał nastrój jakbym była na łonie natury. Potem przyszedł czas na meble. Wybrałam takie wykonane z naturalnego rattanu i miękkich, bawełnianych poduszek. Moim zdaniem były one nie tylko bardzo estetyczne, ale również bardzo wygodne. Kupiłam do tego, wielką roślinę doniczkową, która przypominała nieco palmę. Postawiłam ją koło kanapy, więc mogłam leżeć pod jej liśćmi. Chciałam jeszcze kupić jakieś naklejki na ścianę, żeby dodać do tego jakiś akcent w roślinkami, czy zwierzakami. Sama miałam dwa koty, więc może jakiś koci motyw na ścianę albo szablony malarskie? Naklejki ścienne wydawały mi się świetnym pomysłem. Ale potem przeczytałam gdzieś, że trzeba przynajmniej drugiej osoby do pomocy, żeby były one równo przyklejone, bo później się ich nie odklei. Pisali również, że naklejki do kuchni wcale nie są takie trwałe i też się niszczą, tylko ze trochę wolniej. Mi się co prawda spodobały naklejki dla dzieci z norką i mała myszką obok, jednak takie opinie o nich mnie zniechęciły do zakupów.

Potem jednak odkryłam szablony malarskie i to było to. Miały nawet ten sam wzór co naklejki. Dobrałam do tego jeszcze wzór kwiatowy na inną ścianę.