pensjonaty Kudowa Zdrój

Rodzina na wakacjach

Święta to piękny rodzinny czas. Jednak większość z nas po gorączce przed wigilijnej czuje się bardziej zmęczona niż wypoczęta.

Chcąc spędzić urocze rodzinne wakacje, zarezerwuj miejsce w pensjonacie w Kudowie Zdrój

pensjonaty Kudowa ZdrójDotyczy to w szczególności kobiet, które najczęściej zajmują się organizacją całych świąt w polskich domach. Jak wynika z badań przeciętny polak potrzebuje 168 godzin aby przygotować się do tego okresu świątecznego. Czas ten potrzebny jest na sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów. Statystyki pokazują również, że 92% tego czasu przepracowują kobiety. Mimo że panowie coraz częściej pomagają w domowych obowiązkach to tradycja w wypadku przygotowań do świąt zdaje się wygrywać. Coraz częściej brakuje nam czasu na organizacje świąt. Dlatego nic więc dziwnego, że duża część rodzin postanawia „przeskoczyć” święta. Jak wynika ze statystyk 26% polaków święta spędza w egzotycznych krajach. Na wyjazd decyduje się z roku na rok coraz więcej turystów. Powodem jest często brak czasu, chęć spędzenia czasu w ciepłej atmosferze. Przeciętna rodzina wydaje na organizacje świąt ponad 1 000 złotych. Wycieczki do egzotycznych apartamentów dla całej rodziny są znacznie droższe. Jaka jest więc alternatywa aby nie wydać więcej niż na organizację świat, a jednak wyjechać gdzieś całą rodziną. Wyjazdy świąteczne mogą mieć swój urok także w kraju. Kto z nas nie marzy o białych świętach? Szansa na śnieg jest zdecydowanie większa na południu w kraju. Powodzeniem cieszą się wyjazdy do Zakopanego, Krakowa. Jednak są to miejscowości bardzo oblegane przez turystów, przez co noclegi będą tutaj droższe. Warto więc wyjechać do mniej uczęszczanych przez turystów pensjonatów. Takich jak na przykład pensjonaty Kudowa Zdrój. W takich mniejszych, acz urokliwych miejscowościach pokoje będą zdecydowanie tańsze. Kudowa zachęca swoimi widokami, ale także atrakcjami dla całej rodziny. Znajdziemy tutaj aquapark, park linowy, stajnie. W Kudowie Zdrój małżonkowie będą mogli się zrelaksować przy serii zabiegów. W ofercie można znaleźć krioterapie, masaże podwodne. Uzdrowiskowych charakter Kudowy pomoże w nabyciu odporności, również tym najmłodszym.

Wyjazdy mogą być dobrą alternatywą dla tradycyjnych świąt w domu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej polaków się na nie decyduje.