dj na wesele

Kontrakt za granicą jako dj na wesele

Będąc na wakacjach w Belgii, dowiedziałem się, że trafiłem akurat na okres w którym odbywa się tomorrowland. Jest to jedna z największych imprez masowych na świecie.

Dj na wesele i imprezy masowe

dj na weseleDziesiątki tysięcy ludzi i jeden dj na scenie. Sam jestem djem pochodzącym z Gdańska, jednakże oferuję usługi tylko na terenie trójmiasta. Dodatkowo nie występuje na imprezach masowych, ludzie kojarzą mnie bardziej jako dj na wesele, lub do dyskoteki. Jednakże wracając do tematu, chcieliśmy wraz z moją żoną wybrać się na ową imprezę. Wsiedliśmy w samochód i przejechaliśmy jeszcze paręset kilometrów do celu. Prawie nikogo jeszcze tam nie było, scena była już rozstawiona i zagorzali fani stali już przy scenie. Impreza miała odbyć się dopiero jutro. Postanowiliśmy więc razem z żoną, ze udamy się do miasta, aby coś zjeść. Wchodząc do jakiejś nieznanej mi knajpy minąłem się z facetem, który pchnął mnie przypadkowo z barka. Odwrócił się i przeprosił. Znałem go dobrze, był to dj, który miał wystąpić jutro na scenie. Powiedziałem mu czym się zajmuję i czy zje z nami. Zgodził się, po prawie dwugodzinnej konwersacji dał mi bilety za kulisy na to przedstawienie, a żonie bilet do strefy vip. Kolejnego dnia udaliśmy się z żoną za scenę, gdzie już na nas czekał. Tłumy ludzi już stały przed sceną przepychając się, byle tylko być jak najbliżej swojego idola. Znany na całym świecie dj oznajmił, że dzisiaj będę robił jako jego wsparcie. Zamurowało mnie, byłem zaskoczony, ale tez podekscytowany i trochę zdenerwowany. Żona wsparła mnie słowami otuchy. Zaczęło się, zatraciłem się w tym wszystkim, impreza trwała bardzo długo. Po zakończeniu byłem bardzo zmęczony, jednak nasz nowy znajomy zaproponował nam abyśmy udali eis z nim do apartamentu bo ma dla nas propozycje, po czym wykonał parę telefonów. Po dotarciu na miejsce czekało na nas paru ludzi ubranych w garnitury, nie wiedziałem zbytnio o co chodzi, jednak wszystko wyjaśniło się po wejściu do środka. Byli to producenci i wydawcy promujący djów, zaproponowali mi kontrakty, bardzo dobrze płatne kontrakty.

Zgodziłem się bez najmniejszego zawahania. Postanowiliśmy z żoną z racji uczczenia mojej nowej pracy zostać jeszcze parę dni dłużej za granicą i bawić się razem z naszym nowym znajomym.