montaż okien w strefie docieplenia

Kolega montuje okna w strefie docieplenia

Mój dobry kolega pracuje w firmie remontowej. W firmie tej pracuje naprawdę już bardzo długo i ma naprawdę spore doświadczenie jeśli chodzi o prace remontowe. Dobrze jest znać kogoś takiego. Mój mąż się kompletnie nie zna na tego typu rzeczach.

Montaż nowych okien był konieczny

montaż okien w strefie dociepleniaJednak warto wiedzieć do kogo w różnych sytuacjach zadzwonić gdy coś się dzieje. Jest to przecież również umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Mój kolega robi naprawdę wszystko jeśli tylko chodzi o remonty. Dlatego też już nie raz robił coś w naszym mieszkaniu. Oczywiście te remonty może wykonywać u nas po pracy albo w weekendy. Jednak dla niego jest to oczywiście dodatkowy zarobek. Tym razem kolega będzie nam robił montaż okien w strefie docieplenia bo z naszymi oknami mamy już od naprawdę dawna problem. Do tego musiała być zakupiona przez męża taśma uszczelniająca do okien i on do końca nie wiedział jaką kupić bo tych taśm był naprawdę spory wybór w sklepie. Ja stwierdziłam jednak, że kupimy tą najdroższą bo może okazać się, że to ona będzie najlepsza. W razie zresztą gdyby nie była dobra mamy naprawdę blisko do sklepu i będzie można kupić nową. Kolega będzie zakładał nam też ciepły parapet bo stwierdził, że u nas koniecznie musi być coś takiego zrobione. Jak dotąd wszystkie remonty u nas przeprowadził bardzo dobrze także ufamy mu gdy nam coś proponuje. Ja stwierdziłam, że kupimy jeszcze drzwi voster do pokoi i kolega przy okazji nam je zamontuje. Te drzwi chciałam wymienić już od dłuższego czasu. Tylko mąż mój tego sam oczywiście nie zrobi.

Kolega jednak powiedział, że dla niego to żaden problem i wymiana drzwi zajmie naprawdę mało czasu. A skoro tak to szkoda przecież tego nie zrobić. Mieszkanie jednak zawsze wygląda zupełnie inaczej gdy są w nim wymienione drzwi.