akcesoria Gopro

Akcesoria Gopro i kamery – informacje

Co powinniśmy wiedzieć na temat kamerek wyczynowych? Przedstawiam wam w niniejszym wpisie kompendium wiedzy z zakresu kamerek wyczynowych. Po pierwsze, to musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest ważne w wyborze kamerki?

Tylko akcesoria Gopro wyciągną pełen potencjał z kamery

akcesoria GoproPo pierwsze cena. Każdy ma inny budżet i jedni będą w stanie wydać 5000zł na kamerkę 360 stopni, lub kamerkę z żyroskopem(taką jak w wyścigach motocyklowych), jednak inni będą w stanie wydać 300zł na kamerkę. Jednak jednego oczekują i Ci pierwsi i Ci drudzy. Czego? Jakości! Jakość, to coś, co dzisiaj jest nieodzownym elementem nagrania. Dzisiaj nie ma miejsca na szumy, dziwne odcienie kolorów itd. tym bardziej, że dzisiaj nawet w telefonie mamy kamerę, która ma bardzo dobrą jakość nagrań. Okej, ale co wpływa na tą całą jakość? Oczywiście matryca, oprogramowanie czy soczewka. Oczywiście, Xiaomi Yi będzie miało gorszą jakość od Gopro Hero 4, jednak właśnie przez co? Oprogramowanie, jakie wgrane ma Gopro zawstydziłoby nie jedną kamerkę większych rozmiarów, a soczewka, jaką tam wykorzystują jest jeszcze lepsza. Jest to istny majstersztyk. Idealna jakość nagrań. Co więcej jest ważne przy wyborze kamerki? Moim zdaniem w dzisiejszych czasach jest to ilość klatek na sekundę, która ma wpływ na płynność nagrania oraz daje nam możliwość spowolnienie filmu, bez wyświetlania filmu jako poklatkowego. Nikt chyba nie lubi oglądać filmów jako prezentacji zdjęć, a tak działo się, jakbyśmy zwolnili choćby dwukrotnie to, co puszczają nam w telewizji. Jeśli jednak nasza kamera Xiaomi Yi ma możliwość nagrania z ilością 60 klatek na sekundę, możemy spowolnić nawet trzykrotnie bez większego problemu. Co jest kolejnym ważnym aspektem? Moim zdaniem ilość dostępnych akcesoriów oraz ich cena. W takich kamerach bardzo ważne jest to, co mamy do tej kamery, ponieważ dopiero akcesoria Gopro pozwalają nam na pełne wykorzystanie możliwości tych kamer, a mając akcesoria takie jak Xiaomi Mi band, fajnie, żeby móc to właśnie wykorzystać.

Również obudowa wodoodporna jest fajnym gadżetem, który pozwoli użyć nam kamery w każdych warunkach, niezależnie już w tym momencie od pogody.