Znakowanie laserowe na breloku dla gości

Jakiś czas temu byłam na weselu swoich znajomych. Jest to naprawdę bardzo fajna parę także bardzo ucieszyłam się gdy z mężem dostaliśmy zaproszenie na wesele. Ostatnio jakoś nie mam specjalnie ochoty na to żeby chodzić na wesela. Jednak gdy dostaliśmy zaproszenie od nich to obydwoje autentycznie się ucieszyliśmy.

Delikatne znakowanie laserowe

znakowanie laseroweNie musiałam kupować specjalnie sukienki bo ostatnio byliśmy naprawdę na wielu weselach i mam się w co ubrać. Gdy pojechaliśmy na weselę po wręczeniu prezentu każdy z gości dostał brelok do kluczy gdzie była wygrawerowana data ślubu i imiona młodych. To bardzo dobry pomysł taki prezent. Pomyślałam od razu, że musieli zrobić to w Olsztynie bo jest tam taki duży punkt usługowy gdzie takie rzeczy można zamawiać. Takie grawerowanie laserowe jest teraz coraz bardziej modne i robi się to na wielu rzeczach. Jest też także delikatne i polecane znakowanie laserowe różnych rzeczy. Ten grawer laserowy jaki był użyty do zrobienia breloków musiał być naprawdę dobry. Po prostu widać było że laser był bardzo precyzyjny. W tym punkcie można zrobić nawet nadruki UV na koszulkach czy kubkach. Mój mąż miał na wieczorze kawalerskim taką właśnie specjalnie zrobioną koszulkę z nadrukiem. Jest to naprawdę bardzo dobry pomysł. Są też tam długopisy reklamowe a wykonanie takie długopisu jest naprawdę bardzo tanie. I pewnie dlatego w wielu firmach takie długopisy są formą promocji. Podoba mi się to, że goście dostali takie właśnie breloki. Ładnie jest po prostu podziękować w taki sposób za przyjście. My na naszym weselu mieliśmy łyżeczki grawerowane.

I także ten pomysł mi się podobał. Było to jednak kilka lat temu i wtedy taka usługa była dużo droższa niż dziś. Śmiałam się do męża, że dziś byśmy gościom sprezentowali pewnie całe sztućce bo naprawdę ceny za usługę spadły.