Zgłosiłem się do mycia okien w biurowcu

Lubię łapać jakieś dodatkowe zajęcia. Dzięki temu mój budżet finansowy jest w pełni sprawny i nie muszę się obawiać żadnych niezaplanowanych wydatków. Ostatnio dowiedziałem się od sąsiada, że szukają pracownika do mycia okien w biurowcu w centrum miasta.

Mycie okien na takiej powierzchni było czasochłonne

okna bydgoszczNie razu już myłem okna bydgoszcz i od razu ta oferta mi się spodobała. Wiem, że powierzchnia jest duża i będzie to na pewno czasochłonne, ale zarobki będą na pewno adekwatne. Pojechałem do tej firmy, by porozmawiać osobiście na ten temat. Spotkanie odbyło się w biurowcu, gdzie miałem myć okna bydgoszcz i się im przy okazji przyjrzałem. Okien było mnóstwo a pięter ponad dziesięć. Sądziłem, że poza mną zatrudnią kogoś jeszcze, bo jedna osoba to nie zrobi wszystkiego tak szybko. Wszystkie okna były duże i wiedziałem, że będzie tutaj potrzebny specjalistyczny sprzęt. Nie posiadałem takiego ale miałem nadzieję, że pracodawca będzie nim dysponował. Na rozmowie było jeszcze kilka osób. Wiedziałem, że mam szanse, skoro posiadam doświadczenie. Udało mi się i dostałem tę robotę. Będę mył okna bydgoszcz wraz z pięcioma innymi osobami, które również zostały przy tym zatrudnione. Firma dysponuje niezbędnym sprzętem i zaczynamy od jutra. Mam odpowiednie ubranie i nawet posiadam kask, by czuć się bezpiecznie. W końcu to praca na wysokościach. Następnego dnia stawiliśmy się o siódmej do pracy przy myciu okien. Dostaliśmy nawet liny zabezpieczające i mnóstwo środków czystości. To będzie fraszka.

Umyliśmy wszystkie okna w jeden cały dzień. Dobrze, że się zgłosiłem do tej pracy, gdyż to mi się opłaciło. Za jeden dzień pracy dostałem duże pieniądze i nawet mogę pracować dla tej firmy w przyszłości. Jak coś będzie to mają do mnie dzwonić.