Zespół na wesele

Zespół na wesele źle prezentował się na uroczystości

Od zawsze miałem spory talent muzyczny. Ukończyłem odpowiednią naukę w pobliskiej szkole muzycznej. Moją mocną stroną był śpiew oraz skrzypce. W młodości bardzo dużo trenowałem. Poświęcałem ćwiczeniom każdą wolną chwilę. Wkrótce miałem naprawdę imponujące umiejętności.

Zespół na wesele na uroczystości kuzynki

Zespół na weseleMoje województwo mazowieckie obfitowało w ulicznych artystów. Powstawały często bardzo liczne kapele. Zespół na wesele mazowieckie stawał się częstym pomysłem na życie. Bardzo nie lubiłem tego typu ludzi. Często brakowało im talentu i torturowali publiczność swoimi jękami. Gdy byłem na uroczystości ślubnej swojej kuzynki od strony mamy pewien zespół weselny przeszedł samego siebie. Ich utwory nie nadawały się do niczego. Tamtej nocy moje uszy doświadczyły prawdziwej tortury. Podczas mojego pobytu na ziemi lubelskiej spotkałem bardzo ciekawego mężczyznę. Okazało się, że jest od dyrektorem prawdziwej szkoły muzycznej i potrzebuje nauczyciela. Postanowiłem wysłać swoje cv. Szybko dostałem wymarzony etat. Byłem zachwycony tą propozycją. W przeszłości wielokrotnie rozmyślałem o tym, jakby były gdybym zostałem nauczycielem. Moje wyobrażenia mogły stać się rzeczywistością. Sprzęt jakim dysponowała ta placówka był naprawdę wysokiej jakości. Nigdy wcześniej nie widziałem takich instrumentów. Ich pianino było z najwyższej półki.

Posiadali prawie wszystko najlepszej jakości. Niestety dzieci w tej szkole nie potrafiły tego uszanować. Potrafiły zniszczyć nawet najbardziej doskonałe rzeczy. Często ich rodzice popełniali wielkie błędy wychowawcze. Ich talent nie był wszystkim skoro nie miały szacunku do innych. Postanowiłem zrezygnować z tej posady.