Żłobek

Zdjęcia dzieci w żłobku w Krakowie

Jako mama niemowlaka wiedziałam, że muszę go oddać do najlepszego żłobka, żebym mogła wrócić do pracy. Moja posada jest dla mnie bardzo ważna i praca daje mi wiele satysfakcji, więc nie chciałam z niej rezygnować. Do tego też przeważyły aspekty finansowe i to, ze nawet jak muszę płacić za żłobek i to i tak zostaje nam z mężem więcej pieniędzy, niż jakbym nie pracowała i zajmowała się dzieckiem. Musiałam dobrze zastanowić się, gdzie znajdę dobre żłobki, w których mogę zostawić swojego bobasa.

Żłobek w Krakowie znacznie zaplusował

ŻłobekNa szczęście nie miałam z tym problemów, ponieważ okazało się, ze koło mojej pracy jest jeden żłobek w Krakowie. Nie zajmowałam się tym wcześniej i dlatego o tym nie wiedziałam. Dobrze się jednak stało. Ostatnio mój profesjonalny żłobek w Krakowie organizował sesje zdjęciowe maluchów. Moim zdaniem to rewelacyjne przedsięwzięcie. Rodzice będą mieli pamiątkę na przyszłość, dzieci też będą się potem cieszyć. Do tego wiedziałam też ze zatrudniony został profesjonalny fotograf a nie jakiś znajomy dyrektorki żłobka. To mnie uspokoiło. Taka osoba nam pewno ma spore doświadczenie z dziećmi i będzie sobie mogła z nimi poradzić. Wiedzieliśmy oczywiście wcześniej kiedy ta sesja ma się odbyć, żeby chętnie mogli się pokazać. Wiadomo, ze nie przyjdzie wiele osób, bo skoro oddają dzieci do żłobka to pewnie nie mają czasu, bo pracują.

Nie mniej jednak mój żłobek w Krakowie dostał ode mnie kolejnego plusa, za zorganizowanie czegoś takiego. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej takich inicjatyw dla maluchów.