Zaprojektowanie grzejnika dekoracyjnego dla ojca

 

To ojciec nauczył mnie tego jak radzić sobie w życiu. Zawsze pozwalał mi, żebym wszelkie decyzje podejmował samodzielnie i mogłem popełniać błędy, które wiele mnie nauczyły. Po ukończeniu studiów byłem jednym z najlepszych projektantów grzejników w Warszawie.

Piękny grzejnik dekoracyjny zaprojektowany dla ojca

grzejniki dekoracyjne - warszawaOjciec był ze mnie dumny i cieszył się, że radziłem sobie w życiu i zarabiałem porządne pieniądze. Kiedy zdecydował się zrobić remont w mieszkaniu, to poprosił mnie o pomoc. Ojciec chciał, żebym zaprojektował dla niego grzejnik, bo nigdzie w sklepie nie znalazł takiego, który by mu najbardziej odpowiadał a ja projektowałem piękne grzejniki dekoracyjne – Warszawa liczyła sobie ogrom sklepów, gdzie dostępne były grzejniki mojego autorstwa, jednak dla ojca postanowiłem zaprojektować coś wyjątkowego. Wiedziałem jaki gust miał mój ojciec i jaki grzejnik najbardziej go interesował, ponieważ o wszystko go wypytałem. Nawet byłem w mieszkaniu, żeby wszystko dokładnie obejrzeć. Ojciec miał dokładnie zaplanowany remont. Za zaprojektowanie grzejnika dekoracyjnego dla ojca zabrałem się pod koniec tygodnia, jak miałem trochę wolnego czasu. Pracowałem po godzinach, ponieważ w firmie miałem dostęp do profesjonalnego programu, w którym mogłem projektować grzejniki dekoracyjne. Zanim jednak zleciłem produkcję tego grzejnika, który wykonałem, to pokazałem ojcu projekt, ponieważ chciałem mieć pewność, że właśnie o takie rozwiązanie mu chodziło. Ojciec był zachwycony.

Grzejnik, który zaprojektowałem dla ojca był piękny i idealnie pasował w salonie. Był dość sporych rozmiarów i dzięki temu dawał dużo ciepła, równomiernie ogrzewając całe pomieszczenie. Ojciec odnotował spore oszczędności dzięki grzejnikowi i był mi za wszystko wdzięczny.