Założenie firmy transportowej

Moim największym marzeniem jest posiadanie własnej firmy. Nie ma to być pierwsza lepsza działalność, ale konkretnie interesuje mnie transport. Kumpel to mi odradzał, bo mówił, że sporo trzeba inwestować, ale ja miałem swoje w głowie.

Moja własna firma transportowa 

firmy transportowe podkarpackieWiem doskonale ile zarabiają firmy transportowe podkarpackie i byłem mocno zdeterminowany, żeby działać w tej branży. Podjąłem kroki celem zakupu pojazdów i nawet udało mi się dostać propozycję świetnie oprocentowanego kredytu dla przedsiębiorców. Musiałem założyć firmę i zrobiłem to bez chwili wahania. Zakup pojazdów dokładnie przemyślałem. Sprawdziłem jakie dokładnie auta mają inne firmy transportowe podkarpackie i kupiłem takie same. Co prawda doświadczenia nie posiadam, ale przecież jak zatrudnię doświadczonych kierowców to po co mi taka wiedza? Ja mam tylko zarządzać firmą i załatwiać zlecenia dla kierowców, którzy zajmą się resztą. Formalności trochę trwały, ale w końcu udało mi się wszystko załatwić. Wynająłem nawet spory teren od jeden z firm, gdzie obecnie mieści się siedziba mojej firmy. Trzymam tam wszystkie pojazdy. Pracowników pomogła mi znaleźć agencja pracy. Wiem, że inne firmy transportowe podkarpackie zatrudniają tylko doświadczone osoby i dlatego ja tak samo musiałem zrobić. Żona mnie wspierała od samego początku i to głównie dzięki niej wszystko mi się tak udawało. Nawet w pierwszym tygodniu prowadzenia działalności udało mi się znaleźć klienta z czego byłem na prawdę bardzo zadowolony.

Póki co moja firma transportowa sobie radzi na rynku. Odbyłem kilka szkoleń z zarządzania, które pomogły mi lepiej radzić sobie z pracownikami. Mimo młodego wieku jestem świetnym przedsiębiorcą, który z roku na rok ma coraz większe doświadczenie w transporcie.