Zakup suszu konopnego

Jeżeli chcemy stosować produkty z dobroczynnie i wszechstronnie działającym kannabidiolem (CBD) warto zacząć od legalnego suszu konopnego. A jest on legalny, gdyż zawierać może nie więcej niż 0,02% psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC).

Ile kosztuje susz legalnej marihuany?

susz konopny legalnyZdecydowanie warto posiadać jak najwięcej informacji o suszu konopnym, albowiem wiele z tego, co się o nim mówi, to półprawdy lub nieprawdy. Zacznijmy jednak od tego, że jest to produkt naturalny i ekologiczny, albowiem przy uprawie konopi CBD nie stosuje się sztucznych nawozów, GMO, pestycydów ani herbicydów. Decyduje to o najwyższej jakości legalnej marihuany i gwarantuje, że w ręce konsumentów trafia produkt w stu procentach czysty. Trzeba też wiedzieć iż susz konopny legalny posiada wszelkie certyfikaty i atesty, które potwierdzają jego pochodzenie, a także stężenie procentowe kannabidiolu. Jeżeli chodzi o ceny marihuany CBD, są one ściśle powiązane z zawartością CBD, a im jest go więcej, tym droższe są dane odmiany. Dlatego też gatunki, jakie zawierają niskie stężenie tej substancji czynnej kosztować mogą mniej niż trzydzieści złotych za gram, natomiast te, które zawierają jej kilkanaście procent to wydatek o około dwadzieścia złotych większy. Jeżeli natomiast chcemy dokonać zakupu legalnego suszu, najlepiej zrobić to w jednym z najbardziej popularnych sklepów konopnych działających w internecie. Dobrze jest też zdecydować się na jednorazowy zakup, co najmniej, pięciu gramów, gdyż większe zakupy premiowane są rabatami.

Legalna marihuana jest sprzedawana w takiej samej formie, co nielegalna, czyli pod postacią żywicznych, intensywnie pachnących kwiatostanów. Pamiętać jednak trzeba, że zanim przystąpimy do ich palenia, należy je dokładnie rozdrobnić w przeznaczonym do tego młynku.