Zakup praktycznych verticali w Świeciu

Parę tygodni temu przeprowadziłam się wraz z całą rodziną do większego mieszkania. Chciałam stworzyć dla nas przytulne i miłe miejsce do życia, dlatego postanowiłam zmienić nieco wystrój oraz dekoracje naszego mieszkania.

Sklep z verticalami w Świeciu

verticale ŚwiecieRemont rozpoczęłam od zakupu nowych mebli oraz różnych akcesoriów do kuchni i sypialni. Wymieniliśmy przestarzałą armaturę w łazience oraz założyliśmy nowe panele w kuchni. Także okna wymagały odświeżenia, dlatego wybrałam się na zakupy, aby dobrać do nich najlepsze żaluzje. Jeśli chodzi o dobre verticale Świecie ma dużo do zaoferowania. W krótkim czasie znalazłam sklep, który oferował także darmową wycenę oraz montaż. W sklepie wybrałam interesujący mnie model oraz kolory moich żaluzji do salonu oraz sypialni. Dwa dni później, w naszym mieszkaniu gościliśmy fachowców, którzy pobrali wymiary okienne i w ciągu następnych dni kompletowali moje zamówienie. Tydzień później rozpoczął się montaż moich nowych żaluzji. Niekwestionowaną zaletą tego rodzaju żaluzji pionowych jest zdecydowanie  ich szybki montaż do sufitu, wygodna obsługa oraz bardzo ładna estetyka. Dobrałam żaluzje w kolorach pasujących do wnętrz. Kilka dni później mogłam się już cieszyć moimi nowymi osłonami na okna. Zamontowane żaluzje były bardzo funkcjonalne, świetnie sprawdzały się jako zasłony okienne, chroniły moje mieszkanie przed promieniami słonecznymi i dodatkowo dbały o to, aby pomieszczenie nie było zbyt nagrzane. Ponadto, nasze nowe żaluzje świetnie pasowały do każdego wnętrza, były łatwe w obsłudze, a tkaniny, z których były wykonane są niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Bardzo cieszyłam się, gdy remont naszego mieszkania zbliżał się ku końcowi. Do naszych pomieszczeń wybrałam bardzo dobre jakościowo żaluzje pionowe, które chroniły salon i sypialnie przed nadmiernym nagrzewaniem z zewnątrz, a dodatkowo prezentowały się bardzo estetycznie w mieszkaniu.