Wynajęłam firmę do sprzątania biur

Firmę założyłam niedawno i na początku jakoś wszystko szło, ale teraz wiem, że jeżeli chodzi o utrzymanie czystości to muszę powierzyć to specjalistom. Pracownicy mają wykonywać tylko swoje obowiązki a nie pilnować porządku w biurach.

Biura mamy zawsze bardzo dobrze posprzątane

sprzątanie biur na terenie WrocławiaZnalazłam kilka firm, które wykonują sprzątanie biur na terenie Wrocławia profesjonalnie i to z jedną z nich zamierzam podjąć współpracę. Powierzchni do sprzątania jest dość dużo i na dodatek w biurach są położone wykładziny, które trzeba regularnie odkurzać. Wysłałam ofertę do trzech firm, których usługi wpadły mi w oko i wiedziałam, że sprostają oni moim wymaganiom. Od dawna wykonują sprzątanie biur na terenie Wrocławia i mają na pewno spore doświadczenie. Drogą elektroniczną wysłałam zapytania i czekałam na odzew. Tego samego dnia zadzwonił do mnie właściciel jednej z firm i zaoferował spotkanie w mojej firmie. To było bardzo profesjonalne podejście do tematu i chętnie się zgodziłam. Zapoznał się ze wszystkim co jest do zrobienia na podstawie tego wyliczył miesięczny koszt za sprzątanie biur w mojej firmie. Cena nie była wygórowana jak na taką ilość pracy i od razu zdecydowałam się z nim podpisać umowę. Na resztę oferto odpowiedziałam, że już znalazłam odpowiednią firmę i podziękowałam po poświęcony czas. Teraz nasze biura są zawsze czyste i porządnie wyprzątane. Nawet dwa razy w miesiącu myte są wszystkie okna a śmieci wynoszone codziennie. Takiej obsługi właśnie potrzebowałam i jestem zadowolona.

Z tą firmą współpracuję do dzisiaj. Otworzyłam kolejną filię w innej części miasta i ta firma również tam sprząta w moich biurach. Dogadujemy się fantastycznie a pracownicy, którzy u mnie sprzątają są bardzo pracowici i dokładni. Wszystko jest dobrze.