analiza statystyczna wyników badań

Wykonuję analizy statystyczne

Kiedy wybierałam na uniwersytecie studia z zakresu socjologii to wiedziałam, że ze znalezieniem pracy może nie być łatwo, ale z drugiej strony wiedziałam, że badania socjologiczne bardzo mnie interesują i chciałabym wykonywać je w przyszłości.

Analiza statystyczna wyników badań to zajęcie dla absolwentów, którzy mieli do czynienia z nią na studiach

analiza statystyczna wyników badań Starałam się więc uczyć jak najlepiej, chodziłam na bezpłatne i płatne staże, żeby zdobyć doświadczenie. W końcu moja analiza statystyczna do pracy magisterskiej była tak dobra, że nie tylko dostałam piątką na obronie, ale również świadectwo z wyróżnieniem. Mój promotor stwierdził również, że nadawałabym się do pracy naukowej, a mój doktorat byłby bardzo dobry, w końcu analiza statystyczna do doktoratu nie różni się niczym od analizy do pracy magisterskiej, poza może zakresem szczegółowości. Ja jednak nie widziałam siebie w roli nauczyciela i wolałam zająć się prowadzeniem badań dla innych osób i instytucji. Teraz pracuję w biurze badania opinii społecznych, choć od czasu do czasu wykonują także inne zlecenia na umowę o dzieło. Skoro analiza statystyczna wyników badań nigdy nie stanowiła dla mnie wyzwania, to mogę ją robić nawet z zamkniętymi oczami, a i tak wyjdzie dobrze. Na pewno jest to jednym z powodów dla których tak bardzo lubię swoją pracę. Wykonywanie kolejnych zleceń jest dla mnie przyjemnością, i nawet jeśli temat mnie nie interesuje to chętnie się dowiem czegoś z nieswojej dziedziny. W końcu nie można cały czas robić wyników badań na ten sam temat, bo można by umrzeć z nudów. Każdy musi poznawać nowe rzeczy, rozwijać się, uczyć się, a nie tylko tkwić w miejscu.

Usługi statystyczne mi to tylko ułatwiają, ponieważ na co dzień mam styczność z różnymi badaniami, a żeby dobrze wykonywać swoja prace to muszę zapoznać się trochę z danym tematem, żeby wiedzieć o czym piszę. Moja praca jest najlepsza i nie chcę pracować nigdzie indziej.