rzeczoznawca majątkowy

Wycena mieszkań i rzeczoznawca majątkowy w Warszawie

Zawsze wiedziałem, że będę dobrym inwestorem. Już jako dziecko bawiłem się w zakładanie własnej firmy. Na początku swojej młodości pracowałem w Anglii. Myślałem, że to tam zamieszkam. Niestety bardzo chciałem powrotu do kraju.

Jak osiągnąłem sukces dzięki rzeczoznawcy majątkowemu

rzeczoznawca majątkowyDuża odległość od rodziny wywoływała na mojej twarzy wieczny smutek. Od czasu do czasu grałem na różnych loteriach. Była to pewnego rodzaju moja mocna strona. Pewnego dnia wygrałem ogromną kwotę i długo zastanawiałem się co mogę z tym zrobić. Ostatecznie mój instynkt podpowiedział mi, że inwestycja w nieruchomości jest czymś najpewniejszym. Miał wielką rację, ponieważ zawsze mogłem utrzymywać się z czynszów, a w razie problemów mogłem sprzedać jakieś mieszkanie i żyć dalej. Niestety bez dostatecznej wiedzy nie mogłem za bardzo poruszać się po rynku. Wtedy zatrudniłem firmę w której pracował dobry agent nieruchomości i rzeczoznawca majątkowy Warszawa. Oni byli dla mnie jak prawa ręka. Dzięki temu wiedziałem, że dobrze kupuję i czy nie zostałem oszukany. Taka pewność bardzo dużo mi dawała. Nie lubiłem działać w ciemno. Również wycena mieszkań mogła być w rzeczywistości inna od tej podawanej na ogłoszeniu. Po około pięciu latach miałem w swoim posiadaniu kilka naprawdę wspaniałych miejsc. Wiedziałem, że się z nich utrzymam i będę mógł wieść spokojne życie. Moimi obowiązkami było tylko dokonywanie formalności. I tak zatrudniłem do tego biuro rachunkowe. Wycena domów jednak pozostała ze mną na dłużej. Chciałem założyć coś więcej i kupowałem różnego rodzaju rzeczy. Dobrą zabawą było dla mnie remontowanie ich i ponownie sprzedawanie.

Dekorowałem ich wnętrza i miałem przy tym sporo zajęć. Potem wycena nieruchomości takich miejsc stawała się dużo większa. Tak zarabiałem bardzo duże pieniądze. Własna firma nie była mi potrzebna, ponieważ jako inwestor doskonale wiedziałem co robię.

Do napisania artykułu przyczyniła się firma estimus