oświetlenie led

Własny sklep z oświetleniem LED

Dwa lata temu otworzyłem swój własny sklep z oświetleniem. W tym moim sklepie znajduje się głównie asortyment, który dostarcza nam producent oświetlenia led.

Sprzedawanie oświetlenia LED od importera to frajda

oświetlenie ledZ tym producentem właśnie mamy podpisaną umowę, która jest dla nas obu korzystna, ale jej szczegółów oczywiście zdradzał tutaj nie będę. Wskutek tej umowy jednakże mój sklep to oficjalny importer oświetlenia led. Dlatego też głównie to oświetlenie jest sprzedawane w tym moim sklepie. Interes muszę przyznać, że bardzo dobrze się kręci. Klientów jest na prawdę dużo, ale nie ma się przecież co dziwić. Ludzie używają bardzo dużo światła, dlatego też wszelkie żarówki led są ludziom potrzebne, zresztą sam producent daje gwarancję na takie żarówki. Jednakże żarówki nie są jedynymi rzeczami, które ludzie u nas kupują. Bardzo dużo ludzi, co jest można powiedzieć trochę zadziwiające kupuje taśmy led. Sam ostatnio wziąłem takie taśmy i zamontowałem je sobie w samochodzie, bo mi mój kolega właśnie to polecił. Też w ostatnim czasie duże wzięcie mają zasilacze led. W sumie akurat ich zakup mnie kompletnie nie dziwi, bo takie zasilacze w zasadzie przydają się do wszystkiego. W naszym asortymencie mamy również różnego typu lampy i tego typu rzeczy, które również bardzo, ale to bardzo dobrze się sprzedają. Generalnie utarg mamy całkiem spory. Jednakże początki muszę przyznać, że nie były łatwe, ponieważ jak nie miałem podpisanej umowy z producentem, to ciężko było cokolwiek sprzedać, kupowałem za duże pieniądze, a i tak towar się praktycznie nie sprzedawał. Także można powiedzieć, że ta umowa bardzo mnie uratowała.

Ogólnie cieszę się, że tak dobrze funkcjonuje ten sklep, mam nadzieję że tak będzie już zawsze, a nawet że będzie jeszcze lepiej. W planach mam otworzenie sklepu jeszcze w innym mieście, ale zobaczymy co wyjdzie z tego.