Weselny DJ prowadzi sylwestra

W tym roku pierwszy raz od naprawdę dawna wybraliśmy się z mężem na sylwestra. I nie była to żadna domówka tylko prawdziwy bal sylwestrowy na sali. Trochę czasu zastanawialiśmy się z mężem czy rzeczywiście tam pójść. Ja co chwilę chciałam rezygnować.

DJ-e na wesele prowadzą też inne imprezy

dj na weseleJednak z perspektywy czasu absolutnie nie żałuję, że tam poszliśmy. Odkąd zostaliśmy rodzicami naprawdę wielu rzeczy sobie odmawiamy. A przecież także nam się coś od życia należy. Sylwester odbył się w Bydgoszczy w bardzo ładnym hotelu. My mieszkamy w Toruniu jednak mamy tu znajomych, którzy nas chętnie przenocowali. Byli także znajomi z Inowrocławia i była bardzo wesoło. Dawno już nie czułam się tak beztrosko. Całego sylwestra prowadził dj, który był naprawdę dobry. Na co dzień ten dj prowadzi wesele, ale sylwester także mu się udał. Szkoda, że na moim weselu nie był taki dj na wesele tylko sztywny zespół. Ten nagradzany dj na wesele z Bydgoszczy puszczał naprawdę bardzo różne kawałki. Ja nie wiem jak to się stało, ale przetańczyłam praktycznie całą noc. A tak naprawdę to jakoś wcześniej mi się to nie zdarzało. Nigdy nie należałam bowiem o osób, która aż tak bardzo lubiła tańczyć. Jak to jednak z wiekiem wszystko się zmienia. A może po prostu chciałam wybawić się tak jak nigdy. W każdym bądź razie ten dj na wesele prowadził nawet różne konkursy. I w jednym konkursie na najbardziej szalony taniec zajęliśmy z mężem pierwsze miejsce. Gdy tylko o tym pomyślę to od razu mam lepszy humor. Od razu po sylwestrze zaczęliśmy planować ze znajomymi imprezę karnawałową. Ta impreza ma także odbyć się na sali.

Chciałabym bardzo żeby ją także poprowadził ten sam dj. Ja wiem, że on jest jak dla mnie gwarantem dobrej zabawy. Znajomi stwierdzili, że spytają się go czy będzie prowadził jakąś zabawę karnawałową i sprawdzą czy są wolne miejsca na nią.