wynajem hal namiotowych

Wesele w plenerze i poszukiwanie odpowiedniego namiotu weselnego

Za miesiąc moja siostra wychodzi za mąż i planuje dość spore wesele na około stu osób. Do dość sporo, prawda? Ja jako jej siostra i świadkowa postanowiłam jej pomóc trochę przy organizacji wesela. Choć tak mogę jej pomóc.

Wynajem hal namiotowych – idealny namiot na wesele

wynajem hal namiotowychMyślałam, że to będzie dość łatwe zajęcie i zajmie mi mało czasu, a jednak bardzo się myliłam. Powodem jest fakt, że siostra chce mieć wesele pod namiotem, a profesjonalny wynajem hal namiotowych jest dość trudny. Zwłaszcza, że obecnie coraz więcej par decyduje się na na tego typu wesele oraz większość planuje wesele w okresie kiedy jest ciepło, czyli albo latem, albo późną wiosną. Na moje szczęście mój znajomy ma firmę, której główną działalnością jest wynajem namiotów, ale i nie tylko. Mają oni w swoich usługach jeszcze możliwość organizacji wesel. Ale myślę, że akurat z tego to nie skorzystam, gdyż to będzie zbyt drogie dla mojej siostry. Wystarczy, że kolega załatwi mi namioty. Ale niestety nie miał już wolnych namiotów, ale za to zaproponował wynajem hal namiotowych. Jedna hala mogła by być przeznaczona dla gości, w drugiej hali namiotowej mogło by być jedzenie, tort oraz tak dalej.Ale miałam obawy, czy takie hale namiotowe to łatwo się rozkłada oraz byłam bardzo ciekawa jak w ogóle coś takiego wygląda. Ale kolega zapewniał mnie, że z montażem i demontażem to akurat się oni zajmą. Ja nie mogłam sama podjąć takiej decyzji, więc przedstawiłam propozycje mojej siostrze i jej narzeczonemu. Oni mi zaufali i powiedzieli, żebym to załatwiła.

 

Zgodziłam się i pojechałam do tego kolegi by wynająć te hale namiotowe, wystarczyło podać datę wypożyczenia, ustalić godzinę przywozu, podać miejsce montażu oraz wystarczyło złożenie jednego podpisu. Wypożyczalnia namiotów jest poza miastem. Ale przywiozą hale swoimi samochodami.