usługi transportowe

W krainie usług transportowych się zatrzymamy

Nasz świat opiera się obecnie na usługach. W zakamarkach pamięci mamy czasy, kiedy najważniejsza była produkcja, a sojusz robotniczo-chłopski pod skrzydłami bratniego sojuszu rozwijał się w najlepsze.

Usługi transportowe i ich reklama

usługi transportoweCzasy te się zakończyły, bo musiały z zniewolone umysły wyrwały się na wolnorynkową wolność. Teraz znowu jesteśmy we wspólnocie, ale opartej na zupełnie innych prawach i zasadach. Pytanie czy będziemy umieli w niej wytrwać, bo my Polacy każdą sztucznie narzuconą strukturę zdemolować potrafimy. Chociaż sami się w jej łańcuchy wcześniej wpięliśmy. Teraz żyjemy w społeczeństwie na usługi nastawionym. I tych usług może być wiele. Nawet takie przewozy bagażowe. One są w sumie bardzo ważne, bo taxi bagażowe także mają prawo tworzyć własne związki zawodowe. Zresztą w tej chwili to prawo jest zagwarantowane dla wszystkich bez wyjątku. Także dla tych, którzy usługi transportowe na czole mają napisane. I działają i walczą o klienta. A walka czasem różny obrót przybiera. Nawet taki, że ktoś sobie napisze na balkonie wielkimi literami: tanie przeprowadzki. I co, ktoś mu zabroni? Jestem pewny, że nie. Bo reklama jest dźwignią nie tylko handlu, ale także i usług. A kto wie, może szczególni usług? Bo do handlu jakoś klient zawsze trafi, do usług nie koniecznie. Szczególnie, że to warszawa.

A tutaj różne cuda się zdarzają. I musimy potrafić w jakiś sposób nad nimi zapanować. A to wcale nie jest proste zadanie. A nawet bardzo trudne. Jednak musimy sobie z tym poradzić, a co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Więcej na http://www.maxi-taxi24.pl/