W co są wyposażane myjnie bezdotykowe?

Coraz popularniejsze stają się automatyczne punkty, w których można zadbać o czystość pojazdu. Jest to spowodowane chęcią oszczędności czasu przez kierujących oraz ich dostępnością przez praktycznie całą dobę. Myjnie bezdotykowe pozwalają zadbać o czystość zarówno nadwozia jak i wnętrza pojazdu poprzez sprzęt, który jest udostępniany klientom za opłatą. Płatność jest realizowana poprzez wrzucenie monety o odpowiednim nominale do wrzutnika.

Nowoczesna myjnia bezdotykowa

wyposażenie myjniNa podstawie tego przydzielana jest odpowiednia ilość kredytów, która następnie może być wykorzystana na poszczególne programy. Warto wspomnieć, że wyposażenie myjni obejmuje wiele zaawansowanych maszyn, które pozwalają na kompleksowe umycie pojazdu. Dostępny jest między innymi program wstępny, zasadniczy, spłukiwanie czy woskowanie. Oprócz tego na terenie myjni znajduje się przeważnie odkurzacz przy pomocy, którego można wyczyścić wnętrze pojazdu. Dodatkowo często w pobliżu stanowisk znajduje się rozmieniarka, która pozwala rozmienić banknot na monety. Nowoczesne stanowiska są przeważnie wyposażone w terminale płatnicze umożliwiające płatności przy pomocy karty. Dzięki temu klient jest w stanie przeznaczyć na czyszczenie pojazdu dokładnie taką kwotę jak planuje. Warto wspomnieć, że często automaty są wyposażone również w licznik odmierzający pozostały do końca czas.

W ten sposób klient jest w stanie odpowiednio rozplanować wszystkie działania tak żeby jak najefektywniej wykorzystać dostępny czas. Jak widać myjnie bezdotykowe posiadają szereg rozwiązań, które znacznie ułatwiają korzystanie z nich. Właśnie dlatego są one tak popularne i powstają nie tylko na terenie większych miast lecz również coraz częściej przy ruchliwych ulicach, które je łączą. Jak widać nowoczesne rozwiązania pozwalają skomercjalizować niektóre pomysły.