tory motocross

Urodziny dla dziecka i tory motocross w Polsce

W dzisiejszych czasach urodziny dla naszej pociechy wyprawiane w domu są już niemodne. Rodzice, którzy mają w swoich portfelach i na kontach trochę więcej pieniędzy od innych prześcigają się w pomysłach w jaki sposób dziecku wyprawić urodziny.

Tory motocross w Polsce są przebojem

tory motocrossTak by mówiło się o nich jak najdłużej a żadne inne dziecko nie było w stanie przebić rozmachem tej uroczystości. Co przeważnie wybierają? Przetartym szlakiem stają się kręgielnie, miejsca zabaw dla dzieci, gdzie są baseny z piłkami, restauracje lub sale w których dzieci zabawia animator, oraz gokarty. Rozrywką dla nieco większych dzieci od pewnego czasu stał się motocross. Szybkość, adrenalina oraz wielkie maszyny pociągają szczególnie chłopców, więc do nich kierowane są poszczególne oferty, jednak nie brakuje kobiet, które z chęcią wsiadają na tę wielką maszynę. Tory motocrossowe wynająć można od godziny w górę, a ceny kształtują się bardzo różnie. Godzina jazdy na torze, jeżeli posiada się własny motocykl kosztuje osiemdziesiąt złotych, natomiast jeżeli nie posiadamy własnej maszyny cena wzrasta do dwustu złotych za godzinę. Tory motocross w Polsce przebojem wchodzą do codziennego życia, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na uprawianie innych sportów ekstremalnych, które w rzeczywistości nie należą do najtańszych. Dzięki możliwości wypożyczenia motocykla ten rodzaj sportu jest bardziej przystępny.

Niektórzy mówią, że motocross jest jak kolarstwo górskie, jednak to bzdura. W obu dziedzinach potrzeba silnych nóg i rąk, jednak w kolarstwie sami musimy się napędzać.