Szyte na zamówienie firany

Uważam, że aby dom wyglądał ładnie i przytulnie ważne są szczegóły, takie jak np. dodatki do każdego pomieszczenia. W moim domu ważną rolę odgrywa oświetlenie oraz co ciekawe firanki, ponieważ mam w mieszkaniu dużo okien przez co dom jest zawsze bardzo nasłoneczniony. Mam bardzo dużo różnych firanek i jak chyba mało kto bardzo lubię zakładać firany.

W Internecie można zamawiać szycie firan

firany na zamówienieOczywiście najłatwiej jest kupować gotowe firany w sklepie, nie ważne czy sklepie stacjonarnym czy też on-line, ale niestety w kuchni moje okno jest dość niestandardowe, a więc muszę na te okno specjalnie zamawiać firany szyte na wymiar. A skoro i tak korzystam z tego typu usług to firany na zamówienie można znaleźć również w innych pokojach w moim domu. Lubię w firanach na zamówienie to, że mogę zdecydować o każdym szczególe firany. Jest to naprawdę bardzo przydatne, ponieważ czasami bywa tak, że jakaś firana w sklepie bardzo mi się podoba ale np. firana jest na taśmie marszczącej, a ja wolę firany na szelkach. Szczerze mówiąc jestem tak przyzwyczajona do zakupów on-line, że i firany szyte na miarę zamawiam przez Internet. Tę opcję w sklepach z firanami odkryłam dopiero niedawno ale uważam, że jest świetna i bardzo wygodna. Trzeba tylko umieć wszystko dokładnie wymierzyć, bo w innym przypadku zamawiana przez nas firana może mimo wszystko nie pasować do okna. Raz przypadkowo źle zmierzyłam jedną długość i firana przyszła za krótka.

Zastanawiam się nad kupieniem jakiś fajnych zasłon do sypialni. Jak dotąd wystarczały mi żaluzje i bardzo eleganckie firanki ale myślę, że zasłony też prezentowały by się super. Widziałam w jednym ze sklepów on-line bardzo fajny materiał, który nadawałby się na zasłony. Myślę, że zlecę komuś uszycie z tego materiału zasłon do sypialni.