Szukamy ogrodnika do koszenia trawy

Mamy piękny om z rodzicami. Przeprowadziliśmy się do niego przed zimą. Rodzice spor pieniędzy włożyli w dom, żeby wyglądał tak jak wygląda. Korzystali z pomocy fachowców. Mama zatrudniała dekoratora wnętrz. Dom bardzo mi się podoba chociaż znajduje się poza miastem i mam spory kawałek do moich koleżanek i kolegów.

Rodzice szukają pracownika do koszenia trawy

Nasz ogród jest jeszcze nie skończony. Prace przed zimą zostały wstrzymane. Na wiosnę osoba, która została zatrudniona do założenia ogrodu u nas na działce ma wznowić swoje pace. Cały plan ogrodu jest już gotowy. Wiem już jakie roślin pojawią się na działce i wiemy gdzie będzie trawa. Trawa zostanie zakupiona ze specjalnej firmy, która produkuje trawę na rolce. Dzięki temu po rozłożeniu roli w naszym ogrodzie będzie zielono. Rodzice szukają już w okolic chętnej osoby, która zajęłaby się pielęgnacją trawnika w naszym ogrodzie a także przycinałaby drzewa i krzewy. Koszenie trawnika Kraków nie będzie trudne żeby kogoś znaleźć. Nasz sąsiad jak się okazało bardzo lubi rośliny i jest już n emeryturze. Dogadał się z moimi rodzicami i chętnie będzie u nas wykonywał te prace. Dzięki takiej pracy sąsiad czuje się potrzebny a zawsze będzie mógł zarobić parę groszy. Nasz sąsiad jest bardzo przyjacielski przypomina mi mojego dziadka. Zawsze lubiłam z nim spędzać czas bo dziadek bardzo ciekawie opowiadał różne historie. Kiedy przyszła wiosna rodzice zadzwonili do pani od prac w ogrodzie i umówili się z nią na weekend. Specjalistka przyjechała już do nas ze wszystkimi roślinami i od razu zabrała się do pracy.

Sąsiad widząc, że prace w ogrodzie ruszyły zapytał się rodziców kiedy ma podejść i rozpocząć swoją pracę. Tata umówił się z nim na przyszły tydzień. Po tygodniu mamy dokonać pierwszego koszenia. Sąsiad ma podobną przestrzeń w ogrodzie do naszej więc ma wprawę w koszeniu trawy.