Stacjonarny komputer idealny dla gamera

Gry komputerowe to coś, co kochałam niemal od zawsze. Doskonale pamiętam, gdy mój starszy brat pierwszy raz przyniósł do domu grę komputerową, a ja mogłam patrzeć, jak w nią gra, a później nawet spróbować sama. To było cudowne uczucie i po latach chciałam do niego wrócić. Wiedziałam jednak, że by mieć możliwość zagrania w najnowsze, najlepsze gry, trzeba mieć już trochę porządniejszy sprzęt. Tak oto zaczęły się moje poszukiwania.

Gamerski sprzęt w rozsądnej cenie 

komputer dla gracza do 4000 złPo pierwsze szukałam czegoś, na czym pójdą mi obecne hity przynajmniej na średnich wymaganiach. Pamiętałam doskonale te czasy, gdzie grało się na dwudziestu klatkach na sekundę, w rozdzielczości sto czterdzieści cztery na sto siedemdziesiąt, gdzie ledwo się coś widziało na ekranie. Do tego akurat nie chciałam wracać. Wolałam o wiele bardziej ponownie doświadczyć przyjemności z grania w gry komputer bez konieczności wytężania swojego wzroku i kombinowania, co zrobić, by gra poszła na moim sprzęcie. Dlatego w moim głównym zakresie zainteresowań był komputer dla gracza do 4000 zł. To mój budżet, który mogłam spokojnie wydać. Wiem, że komputery gamingowe nie rzadko są o wiele, wiele droższe, nawet o sto procent mojego budżetu, ale ja nie chciałam startować w rozgrywkach e-sportowych, by martwić się o takie rzeczy. Chciałam po prostu przyjemnie spędzić czas z grą i taka cena była jak najbardziej rozsądna za sprzęt, który udźwignie współczesne, światowe hity. 

Zabrałam się zatem za poszukiwania. Ofert było naprawdę wiele, ale byłam uważna. Wiedziałam, ze łatwo dać się nabrać na dużą pamięć, ilość ram i inne takie, nie wierząc, że naprawdę można tyle dostać w takiej cenie, a zupełnie zapomnieć sprawdzić inne parametry. Wytrwale dążyłam do swojego aż znalazłam – i nie żałowałam. To był zakup moich marzeń.