Solidne pokrowce na telefony

Kiedy kupowałem nowy telefon jakość nie pomyślałem o tym, aby od razu dokupić do niego zapasowy case. Byłem tak podekscytowany posiadaniem najnowszego modelu flagowego, że całkowicie wypadło mi to z głowy. Potem niestety wypadł mi telefon i to z dużej wysokości.

Dlaczego warto kupować pokrowce na telefon?

etui na telefon sklep onlinePracuję na budowie, a jak wiadomo nie jest to najlepsze miejsce dla jakiegokolwiek telefonu, a już zwłaszcza świeżo zakupionego. Niestety, ale musiałem zabrać do pracy swój nowy telefon ponieważ kupowałem go głownie dlatego, że mój stary smartphone po wielu latach po prostu przestał się włączać, a jego naprawa całkowicie się nie opłacała. Myślałem, że jeden dzień nic się nie stanie nowemu smartphonowi, ale jak się okazało byłem w ogromnym błędzie. Pomimo tego, że schowałem telefon do sporej kieszeni przechodząc po rusztowaniu zwyczajnie mi wypadł i rozbił się o krawężnik. Na szczęście miałem wykupione specjalne ubezpieczenie od uszkodzenia mechanicznego, więc telefon naprawiłem za darmo, ale od razu kiedy go otrzymałem z serwisu postanowiłem zakupić etui na telefon sklep online zagwarantował mi znacznie większy wybór aniżeli sklep w moim rodzinnym mieście. Tutaj znalazłem tylko podstawowe case na telefony, a mi był potrzebny taki, który zabezpieczy sprzęt również na większych wysokościach. Taki właśnie pokrowiec znalazłem w sieci i co zabawne za naprawdę niewielką kwotę. 

Pewnego dnia telefon znów mi wypadł, ale tym razem absolutnie nic mu się nie stało. Przez chwile nawet się zaśmiałem ponieważ gdybym zakupił pokrowiec od razu nie musiałbym oddawać telefonu do naprawy. Teraz bez pokrowca nie ruszam się nigdzie i mam go założonego nawet wówczas, kiedy jestem w domu. Poza tym cienki telefon znacznie pewniej leży w dłoni, kiedy nałożone jest na niego porządne etui.