Solidna kurtyna w magazynie

Z bratem firmę prowadziłem od samego początku. Świetnie się dogadywaliśmy i każdy z nas odpowiadał za coś innego. Dzięki temu unikaliśmy nieporozumień i firma była zarządzana we właściwy sposób. Ja zajmowałem się magazynem i odpowiadałem za wszystko, co było z nim związane.

Zamontowanie solidnej kurtyny w magazynie

kurtyny magazynoweMagazyn w firmie musiał funkcjonować bez zarzutu i dlatego wszystkim zajmowałem się osobiście. Pracownicy musieli wykonywać powierzone im zadania i jak coś było do załatwienia, to zgłaszali się z tym do mnie. Kierownik magazynu podczas odprawy poniedziałkowej poinformował mnie, że potrzebna jest nowa kurtyna do magazynu i obiecałem się tym zająć. Od zawsze kurtyny magazynowe zamawiałem u jednego producenta i tym razem też zamierzałem tak zrobić. Na stronie internetowej znalazłem różne dostępne kurtyny do magazynu i postanowiłem uważniej przyjrzeć się ofercie. W szczególności zainteresowała mnie kurtyna paskowa do magazynu, która była nowością na rynku. Wykonana ona była z dość solidnego tworzywa, co zapewniało jej długotrwałość. Takiej właśnie kurtyny potrzebowałem do magazynu i postanowiłem ją zamówić. Przy okazji kupiłem jeszcze kilka wózków skrzyniowych, które również były potrzebne. Kurtynę odbierałem od kierowcy osobiście, ponieważ chciałem ją jeszcze dokładnie sprawdzić przed zapłatą. Zamówienie było zgodne i rozliczyłem się z kierowcą. Do montażu solidnej kurtyny zaangażowałem dwóch magazynierów, którzy się na tym znali. Poszło całkiem sprawnie.

Kurtyna, w którą zainwestowałem okazała się wyjątkowo trwała i nic nie było jej w stanie zniszczyć. Zadzwoniłem do producenta, żeby pochwalić jego produkt i zdecydowanie zamierzałem tę kurtynę magazynową polecać wszystkim swoim znajomym a w branży miałem ich wielu.