Samochody do ślubu- jakie auto do ślubu wybrać?

Każda para młoda, która planuje ślub zadaje sobie pewne pytanie, jakie samochód do ślubu wybrać, jakie będzie odpowiednie? Jeśli chcemy dojechać na swój piękny ślub w wielkim stylu, przecież możemy wybrać ekskluzywną limuzynę, bryczkę, albo auto retro lub motocykl.

W dzisiejszych czasach jest nam łatwiej wybrać odpowiedni środek transportu, który będzie właściwy aby oddać wizję naszego specjalnego dnia.

samochódO pomoc możemy poprosić firmę, która zajmuje się wynajmem samochodów do ślubu, oraz zaoferuje nam wiele różnych modeli. Przykładem może być ślub w stylu retro. Piękny, stylowy, podkreśli magię ślubu retro, podkreśli magie tamtych czasów. Do tego typu wesela pasować będą takie klasyki jak- Warszawa, lub Wołga. Warte uwagi są również wybór auta do ślubu tj. Citroen, Jaguar, Alfa Rome, Mercedes Benz czy Ford, będą świetnie pasować do ceremonii w zamkach lub pałacykach. Niektórzy organizują wesele w stylu Rock and Roll. Jeśli jesteśmy miłośnikami lat 60-tych oraz 70-tych, oraz muzykę tego stylu, wybierzmy samochód, tj. Cadillac, Chevrolet Impala, Buick, Mustang.

Niektórzy jednak zaskakują gości, podjeżdżając pod kościół pięknym, stylowym Harleyem. Jednakże jest to ryzykowne rozwiązanie ze względu na to iż możemy zniszczyć sobie fryzurę, lub pobrudzić kreacja miłośników samochodów sportowych również się coś znajdzie. Ferrar, Porsche, Lamborghini to tylko kilka propozycji modelów. Musimy się jednak liczyć z faktem iż posiadają one ciasne wnętrze. Niektórzy wolą jednak ślub w stylu królewskim. Odpowiednim rozwiązaniem tutaj będzie wybór koni i dorożki. Minusem jest zakaz stosowania tego rodzaju transportu na ulicach miast tłocznych, oraz kiedy miejsce wesela jest znacznie odległe od kościoła.

Niezależnie od tego jakie rozwiązanie wybierzemy auto do ślubu, czy rozwiązanie bardziej odważne tj. autobus, taksówkę, tira, uważajcie na to, aby wasz strój i wygląd za bardzo nie odróżniał się i nie odbiegał os stylu naszego samochodu. Jeśli mamy piękną suknię, w stylu nowoczesnym nie wybierajmy samochodu z dawnych lat.