wycena mieszkania

Rzeczoznawca majątkowy i wycena mieszkania

Niedawno ukończyłam studia ekonomiczne i zastanawiam się gdzie powinnam szukać zatrudnienia. Bardzo podoba mi się praca rzeczoznawcy majątkowego, gdyż jest to nie tylko zawód na którym można sporo zarobić, ale można być też na czasie w różnych nowościach i cenach rynkowych.

Jak wygląda wycena mieszkania?

wycena mieszkaniaRzeczoznawca majątkowy musi być zapewne bardzo zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków, ale to dobrze, gdyż ja wykonując coś bardzo angażuje się w uzyskanie oczekiwanego rezultatu. Mieszkam w dość dużym mieście, gdzie nie będzie trudności w znalezieniu takiej pracy, nawet ostatnio widziałam parę ogłoszeń na stanowisko rzeczoznawcy majątkowego w dużych firmach korporacyjnych. Warszawa daje pod tym względem duże możliwości. Myślę, że wybiorę się na parę rozmów kwalifikacyjnych, warto spróbować, może się uda. Muszę tylko bardzo dobrze przygotować się na tą rozmowę. Zapewne dostanę pytanie: czy wiem czym zajmuje się rzeczoznawca majątkowy? Ogólnie wiem, że do jego obowiązków należy wycena domu, wycena różnych rzeczy, wycena gruntu, czy najlepiej przeprowadzona wycena mieszkania w Warszawie, ale czym jeszcze się zajmuje to muszę sobie poczytać. Dobrze byłoby znaleźć prace na tym stanowisku. Pensja dla początkujących nie jest taka mała, mogłabym wziąć kredyt na zakup mieszkania i wyprowadzić się od rodziców.

Z wysokim wynagrodzeniem nie będę miała problemów w spłacaniu rat kredytu. W szczególności chciałbym pracować w jednej firmie, która współpracuje też z zagranicą. Może udałoby się zahaczyć na wymianę pracowników i bym pracowała za granicą.