Rzęsy 1 do 1, 2 do 1

Przedłużanie rzęs lepsze od tuszy

Jeśli narzekasz na monotonię w swoim życiu, chciałabyś zaskoczyć czymś swojego partnera lub samą siebie ale sprawdziłaś już wszystkie stylizacje i różne makijaże spróbuj przedłużania i zagęszczania rzęs. Niezwykle modny zabieg, który stał się wręcz bezkonkurencyjny dla wszelkiego rodzaju tuszy do rzęs, które wspaniały efekt dają jedynie w telewizyjnych reklamach.

Dlaczego tusze przegrywają z profesjonalną stylizacją?

Rzęsy 1 do 1, 2 do 1Udając się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego możesz zdecydować się na dwa warianty przedłużania i zagęszczania rzęs, oba jednak są bezpieczne i wykonywane przez fachowców dadzą wspaniały efekt na długo. Profesjonalna stylizacja rzęs, czy to rzęsy 1 do 1 warszawa, czy 2 do 1, sprawi, ze nie poznasz się w lustrze. Twoje oczy będą wyraziste i pięknie wystylizowane. Wszelkiego rodzaju tusze do rzęs mogą wylądować w koszu na śmieci, ponieważ kiedy raz spróbujesz przedłużania i zagęszczania nie będziesz chciała innych specyfików. Daj się zauważyć na przyjęciu, imprezie w klubie czy gronie znajomych. Wystylizowane rzęsy dodadzą seksapilu twojemu spojrzeniu, któremu już nie oprze się żaden przedstawiciel płci męskiej. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej oryginalnych a zarazem stonowanych typów makijażu. Dzięki temu wyglądasz pięknie ale na tyle stonowanie, że bez obaw możesz wykonywać codzienne obowiązki. Ponadto jest to ogromna oszczędność czasu dla kobiet, które każdy poranek przed wyjściem z domu poświęcają na dokładny makijaż. Mówi się, że piękno tkwi w szczególe, a przedłużanie damskich rzęs jest tego najlepszym przykładem. Zabieg ten jest niezwykle precyzyjny i efektowny. Do jego wykonania wykorzystuje się niezwykle precyzyjne szczypczyki oraz specjalny klej do rzęs.

Zabieg ten jest jednak całkowicie nieinwazyjny. Jedynym przeciwwskazaniem do zabiegu jest uczulenie na którykolwiek z wykorzystywanych elementów. Może to bowiem skutkować podrażnieniem i łzawieniem oczy jednak jest to sytuacja bardzo rzadka.