wizytówki

Promocja na start

Któż by nie chciał odnieść sukcesu po rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej. Jak mówi stare porzekadło „reklama dźwignią handlu”. Bardzo prosto zinterpretować to w odniesieniu do naszej firmy. Gdy rozpoczniemy działalność, jednym z kluczowym działań powinno być zaistnienie w świadomości potencjalnego klienta. Ale jak zaistnieć w dobie chaosu informacyjnego?

Ulotka, czyli krótka instrukcja skutecznej reklamy

wizytówkiPrzede wszystkim kontakty. Najważniejsze by nawiązać jak najwięcej kontaktów biznesowych i wymienić swoje wizytówki. Jest to pierwszy krok do zaistnienia w świadomości konsumentów. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie skutecznej akcji promocyjno-informacyjnej. Jedną z najpowszechniejszych form jest ulotka reklamowa. Tania w produkcji ale o ogromnej skuteczności. Produkcja takiego materiału promocyjnego jest niska. Na rynku poligraficznym w Bydgoszczy jest wiele ofert drukarni, które specjalizują się w drukach akcydensowych. Gdy zdecydujemy się na ulotkę jako formę promocji, warto zasięgnąć pomocy doświadczonego grafika komputerowego. Przygotowanie profesjonalnego projektu nie należy do najtańszych al zwiększa skuteczność trafienia do naszego przyszłego klienta. Decydując się na ulotki, jako formę reklamy, zależy nam aby ulotka, która trafia do rąk klienta nie wylądowała w koszu na śmieci a została przeczytana. Stąd bardzo ważny jest ciekawy projekt. Ulotka, ze względu na ograniczone miejsce, powinna zawierać najważniejsze i najciekawsze informacje. Jakie? Przede wszystkim nazwę i adres firmy, usługi (najlepiej wypunktowane dla większej przejrzystości) oraz ciekawą grafikę (może być również umieszczone zdjęcie sklepu/salonu oraz mapkę dojazdu). Tak przygotowana ulotka zachęci do zapoznania się z treścią a tym samym skorzystania z promowanej usługi czy oferty.

Tniemy koszty

Koszty produkcji wizytówek czy ulotek reklamowych nie są wysokie. Możemy dodatkowo je obniżyć samodzielnie przygotowując projekt graficzny. Jeżeli jednak nasza znajomość projektowania nie jest wystarczająca skorzystajmy z profesjonalnych usług graficznych, które są świadczone przez każde drukarnie.